Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az erős ovulációs fájdalom...

Az erős ovulációs fájdalom után mikor szokott nálatok bekövetkezni ténylegesen az ovuláció?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt egész nap erősebben éreztem ovus fájdalmakat (alhas és derék jobb oldalt). Tegnap már csak nyomásérzésem volt. Ma is nyomásérzésem van + egy kis szúrás jobb oldalt leginkább.

Akinek nem tudott megrepedni a tüszője, az mit érzett és honnan tudta, hogy nem repedt meg a tünetek alapján? És mi lehet az oka, ha nem tud megrepedni?


2011. ápr. 1. 12:59
 1/5 A kérdező kommentje:

És még1 kérdés :)

Én mit tudok tenni, hogy megrepedjen orvosi segítség nélkül?

2011. ápr. 1. 13:00
 2/5 anonim ***** válasza:
szia!Nekem 2-3 nap hasfájás után szokott tényleges ovulációm lenni!Nekem azóta vannak alhasi szurkáim mióta van ovulációm!!!!Vagyis én ebből a jelből megyek tutira!Azelőtt soha nem éreztem ilyet!Én ezt tettem:A mensi napjától 14 napig igyál cickafarkfű teát!Segíti a peteérést,majd a tüszőrepedést!!!Majd a 15.-mensiig palástfű teát,ami a terhesség megtartásában lehet a segítségedre!Valamint ez a kombináció beállítja a ciklust is,ha esetleg ilyen gondod lenne!
2011. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem, szerencsére nincs ilyen gondom, csak előre paráztam! :)

Ma már felment a hőm!

2011. ápr. 2. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Drukkolok!Mi is próbálkozunk a párommal!:)
2011. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is drukkolok Neked!

2011. ápr. 2. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!