Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már van két gyermekünk én...

Már van két gyermekünk én nagyon szeretnék harmadikat, de a párom hallani sem akar róla. Mostanában sokat vitáztunk ezen, már a válás is szóba került. Adjatok tanácsot, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem 2 is bőven elég. És minek úgy bevállani egy másikat, ha a párod nem akarja úgy igazán, szívből?


A válás is felmerült... kitudja mi lesz a 2 gyerekkel... ilyenkor egy harmadikat? Normális vagy?!


Ne haragudj, de szerintem ha a párod nem akarja nincs értelme erőltetni a dolgot. Próbáld meg helyrehozni a kapcsolatotokat inkább és egyelőre legyetek így 4en boldogok.

2009. febr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
teljesen egyet értek az előző hozzászólóval
2009. febr. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Egy 3. gyerek miatt elvalni? Szerintem amugy is eleg a 2, en 2 parti vagyok, de ahol mindketten orulnek egy 3. babanak, az ok. De igy?

Es ha elvalnatok, nem sajnalnad a masik ketto gyereket, es mindent? Orulj ennek a 2 gyereknek, szerintem ez is eleg, es tudod, valaki meg egyetlen manoert is a csillagokat lehozna az egrol!(tudom ez enyhe vigasz neked) Nem szabad ennyire elegedetlennek lenni, gondolom egeszseges a 2 gyerek, orulj ennek, es adjal halat a sorsnak. Biztos az anyagiak is rendben vannak, ha ennyire bemernel vallalni meg egy 3. babat is. De amugy van segitseged? Azert 2 gyerekkel se annyira konnyu, meg egy 3.! Felejtsd el! Plane igy, hogy a ferjed teljesen ellenzi.

Ne legyel elegedetlen, nem szabad, kesobb visszautne a problema, hidd el, visszakapnad a sorstol, hogy elegedetlen vagy!

2009. febr. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Szerintem örűlj a két gyermekednek!Én mindent megtennék azért,hogy legalább egy legyen!Biztos megvan a miértje miért nem szeretne a férjed most egy harmadikat!Aztán lehet idővel meggondolja magát!Ne erőltesd mert az nem jó!

Így négyen is lehettek boldogok!

2009. febr. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Igaza van az elottem szoloknak, de azért lehet hogy én is kicsit eltöprengenék rajta, hogy vajon mi az oka annak, hogy nem akar harmadik gyereket, ha az előző kettőt imádja... mármint ha nem anyagi eredetű a probléma, akkor nem értem, miért ne akarhatna harmadikat, ha az anya vállalná ismét a terhességet, a szülést, stb. Válni semmiképp nem érdemes emiatt, de azért én biztos elbeszélgetnék vele, hogy mi a fő ok... ha tud értelmes magyarázatot adni, amit meg lehet érteni, akkor abba legalább bele lehet törődni, de ha nincs különösebb oka, akkor ez a vita kb. örökké el fog tartani szerintem. bár lehet, hogy hülye vagyok.
2009. febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
Hát nálunk is hasonló a helyzet,várj egy kicsit,azt cserkészd be a férjedet!Nekem nem sikerül,mert mindig felhúzza a gumit,de neked hátha bejön.Ess teherbe,azt majd elfogadja a helyzetet.Ha terhes vagy nem tud már mit tenni,persze,ha nem durva a természete!Szoritok,hogy sikerüljön a harmadik baba!Ha ez a vágyad,akkor mindent bele!Ne foglalkozz senkivel!
2009. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
elozo vagyok. aki ebben az orszagban harom gyereket szeretne, az mar le van pontozva?:))) gyonyoru.
2009. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!