Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40 éves kor után sikerült...

40 éves kor után sikerült teherbe esnetek lombikbébi beültetéssel?

Figyelt kérdés
41 éves vagyok,túl 4 lombikprogramon.Van esély,hogy ötödjére sikerül?
2009. febr. 27. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
van, ne add fel, drukkolok, tudom, hogy a statisztika nem bíztató az esetedben, de én mindenképpen folytatnám amíg csak pénzem van rá! lehet, hogy tizedszerre sikerül, és ha csak egy százalék esély is van rá ne hagyd abba!!!
2009. febr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Ismerek olyan nőt aki42 évesen szűlt.Én 24 voltam (akkor szűltem én is )Jobban viselte nálam.

Természetesen termékenyűlt meg.

2009. febr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha majd eltelik egy kis idő anélkül, hogy görcsölnél rajta, magától is összejöhet majd. Itt vannak erre élő példák is. Pl. Szulák Andrea is már túl a 40-en vállalt babát. Fel a fejjel!
2010. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ttp://babaproject.hu/shop_artdet.php?shop_id=7479&cikk=bababolt407758

Remélem nem bántalak meg ezzel a linkkel. Itt arról van szó röviden, hogy van egy teszt, ami kimutatja, hogy milyen a pete állományunk, tehát hány % esélyünk van spontán teherbe esni.

2010. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rokonom is 42 évesen szült. gyönyörű kislány anyukája. és igen lombikos. ne add fel:)
2010. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Mindenesetre ajánlom Neked a lombikkezelések közt az Aviva-tornát.

Nekem ezzel sikerült.

2010. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat!Kedden lesz a punkció (peteleszívás)és gondolom pénteken kapom vissza a kis embriókat!Már alig várom!
2010. jan. 23. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem zavar a kérdés, hogy érzed most magad?

Remélem, jól vagy(TOK)?

2010. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült!:(Már az ötödik volt,és ennyit támogat a TB.
2011. aug. 11. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!