Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az hogy análisan...

Lehetséges az hogy análisan teherbe essek?

Figyelt kérdés
Tegnap este a barátommal análisan szexeltünk , el is élvezet(nem használtunk gumit).És reggel rosszul éreztem magam. Lehetséges az hogy teherbe estem?
2011. ápr. 2. 15:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16 inkábbb 6 éves!
2011. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem eshetsz így teherbe! De igaza van a többieknek,16éves létedre nem tudsz semmit a védekezésről,de már szexelsz??!!!! Pont az ilyenekből szokott születni az a sok baba(szegényeknek ilyen felelőtlen szüli vannak) Vagy mennek abortuszra...te is így akarsz járni? Mert jó úton haladsz afelé!
2011. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem eshetsz teherbe, de ha már ennyi ésszel áldott meg az ég, leírom jótanácsként, hogy ha hüvelyi úton közösültök(bedugja a kukiját a nunidba), attól igen. Akkor is ha te nem élvezel el(nem jön a bizsi) és még akkor is, ha ö sem(nem jön a g**i)
2011. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Anális úton nem lehet teherbe esni. Csakis vaginálisan (hüvelyi úton).

Terhességi tüneteket (fizikait) még úgy sem lehet másnap produkálni, hanem hetekkel később.

Tessék, itt egy link, olvasgass: [link]

2011. ápr. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Felelőtlen mai fiatalok! Azt sem tudják, hova kell dugni, hogy gyerek legyen! áááá tiszta vicc szerintem. Előbb olvass utána drága, hogy is kell szexelni, ha van rá eszed, legalább úgy csináld, ahogy kell! Én 16 évesen még azt sem tudtam mi a szex, nem hogy fenékbe ba***anak! Szörnyű olvass utána!!!!
2011. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Seggbe dugnak és még utána se nézel elötte hogy ez mivel jár pontosan, hogy mire kell odafigyelni ilyenkor?


A bravo cimű újság ehhez kapcsolódó rovata jut eszembe ilyenkor...- cikk: "Lehetek terhes a tamponomtol?..."

2011. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Bocsi,de teherbe eshet..Extrém ritka,de nincsen kizárva.
2021. szept. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!