Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hat éves kapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat éves kapcsolatban vagyok amivel semi probléma nincsen csak a párom mindig az anál sexet kéri tőllem, és meg beszéltük, hogy gyereket szeretnénk de ugye análisan nem tudok teherbe esni? Hogyan mondjam meg neki, hogy a nolmáris sexre vágyom?

Figyelt kérdés
Nem szeretném el vesziteni öt mert nagyon szeretem,de ha azt kérem,hogy legyen velem mint egy nolmáris kapcsolatban szoval szeretkezzünk,de nem mindig kivánom az anális sexet.Szóval mit tudnátok nekem tanácsolni mert ez már nálla teljessen nolmáris nem is emlékszem rá,hogy mikor szeretkeztünk!egy igazán jót,meg az is meg fordult már a felyemben,hogy el fogom vesziteni,ha ere meg kérem de akor meg nem is szeret engem igazán.Segitsetek..
2010. jan. 3. 03:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele, beszélj vele, beszélj vele. Már eleve nagyon rossz, hogy nem tartja szem előtt azt, hogy neked örömet okozzon a legintimebb dologban, ami egy kapcsolatban lehet.


Ha normális és szeret, emiatt nem veszítheted el. Ha valamelyik pedig nem stimmel, akkor inkább most derüljön ki, mint 20 év múlva. :S

2010. jan. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Beszélek vele mindig,mert mindig azt teszem,és meg is egyeztünk abban,hogy egyszer ugy ahogyan én szeretném egyszer pedig ugy ahogyan ö szeretné,nincs probléma az anál sexel mert szeretem nagyon,és élvezem is kimondottan,csak itt a gyerek csinálásra szeretném rá venni már végre mert ö is szeretne...de nem tudom most szeretne vagy nem mert ha szeretne akkor szeretkeznénk is,de ö mindig ki beszéli magát ami már nagyon fárasztó,meg az is ,hogy mindig én szoljak neki erröl a dologról,hogy már ideje lenne,ha gyereket akar egyaltalán ö is..Köszönöm segitségedet.
2010. jan. 3. 04:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy tágnak talál ezért preferálja az anális szexet,vagy latens homoszexuális.
2010. jan. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajaj!Mond meg neki azt,amit ide leírtál!Beszéld meg vele,hogy neked jó úgy is,de a gyerekhez nem oda kellene dugni a valamijét!Ne hagyd hogy kimagyarázza magát!"Fárasztó?"-amoda nem fárasztó?MINDENT MONDJ EL NEKI!!!
2010. jan. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. jan. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
figyi, sztem ő nemis akar gyereket még. megijedt lehet,. és azért csinálja folyton análba mert úgy nemlesz gyerek.
2010. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azóta van pulya?
2020. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!