Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esésnél mennyire...

Teherbe esésnél mennyire látványos a mellnövekedés?

Figyelt kérdés
mondjuk 1 hét alatt mennyit nőhet? Nagyon vagy csak kicsit?
2009. febr. 27. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyénfüggő!

Nekem várandósan egyáltalán nem nőtt meg (mondjuk eleve 85c-s vagyok nem tudom, ez számít-e na mindegy).

A szoptatás alatt is csak egyel nagyobb kosárméretet kellett.

Viszont van olyan ismerősöm, akinek 2-3 mérettel ugrott meg már pocakosan is.

Szóval sztem nem lehet általánosítani.

2009. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van, akinél semmit, nekem úgy nőtt, hogy számon belül lett egy betűvel, vagyis korármérettel teltebb, nem kellett a fehérneműket lecserélni, csak épp szebben álltak rajtam, de nekem sajnos a karom is vastagodott, így nem volt bomba alakom, drukkolok, hogy neked csak a cicid nőjön!
2009. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem 70B volt terhesseg elott a meretem. terhesseg alatt 75C re felment, most hogy szoptatok 75D melltartot hordok. 3.5 honapos a fiam, a sulyom visszaallt az eredetire, szoval egesz jol nezek ki. Hozzateszem, h sajnos a mellem also reszen kicsit megrepedt a borom:-( nem birta a hirtelen valtozast.
2009. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!