Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüneteim: Látványos hasnöveked...

Tüneteim: Látványos hasnövekedés, puffadás, szélgörcs, szúró alhasi fájdalom, (néha gyomorszájnál is fáj) sűrű pisilési inger, és ma még öklendeztem is. Lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teszt?
2010. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Majd ma csinálok, hozza a párom a tesztet.

Már 2 hónapja nem vagyunk "óvatosak" szeretkezésnél, volt már teszt készítés is, de eddig negatív volt.

2010. jún. 21. 12:57
 3/11 anonim ***** válasza:
hasnövekedés kb. 15 héttől van. a többi is lehet már jele is és terhességé is. majd este kiderül. drukkolok!
2010. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Szeretnénk már babócát.
2010. jún. 21. 13:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány napot késett a mensid
2010. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Remélem baba ! Nekem ugyanezek a tunetek megvannak 2 napja mellfeszulés és derékfájdalom is, egyelore csak reménykedem múlt hónapba is csunyán becsapott a szervezetem. Hétvégére nem várom. Drukkolok neked !
2010. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
megcsináltad a tesztet?
2010. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Még most kell megjönnie holnap-holnapután, de abban bízok, hogy ez az előbbi próbálkozásaink gyümölcse. A haspuffadás, tudom, hogy nem egyenlő a babapocakkal, de még is olyan más. Lehetséges, hogy már egyszer megjött a múlt hónapban, de attól függetlenül kismama vagyok?

A tetsztet este 8 körül kapom, majd írok.

2010. jún. 21. 19:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia ! Teszteltél ? Hányadik napon vagy, mi lett az eredmény ? Nekem is reményt adna bár én nem merek még tesztelni. Melleim továbbra is fájnak olyan nehéznek érzem oket pedig nem is olyan nagyok. Hasam fáj néha belenyilal ott lent. Hullámokban jon rám a rosszullét. Hát nem tudom.... A hét végén kiderul. Drukkolok neked továbbra is :o).
2010. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Este megcsináltam a tesztet, de sajnos negatív lett. :((

Majd még később csinálok egyet ha nem jön meg. Remélem ti sikeresebbek lesztek!

2010. jún. 22. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!