Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől függ, hogy egyesek az...

Mitől függ, hogy egyesek az ovut két nappal megelőző szeretkezés során teherbe esnek, viszont vannak, akik nem? A spermiumok életképességétől?

Figyelt kérdés

Pont így voltunk együtt most és az előző hónapban is, de most jó nagy szünet után (ami nem rajtunk múlott.)

[link]


2009. febr. 27. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, mert a lányzókért felelős kiskatonák lassabak, de tovább élnek, akár 48 órán át is várhatják a petesejtet...

a srácokért felelős kiskatonák pedig gyorsak, de nem élnek sokáig!

tehát az ovuláció előtt márt lehet várakozó himivarsejt, akkor valószinű lányka lesz a baba!

de lehet az ovuláció után két nappal akkor pedig fiúcska lesz!

2009. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt tudtam, de továbbra sem értem azt, amit kérdeztem:)
2009. febr. 27. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a spermiumok eletkeppesegetol es attol is, hogy milyen a huvely valladek osszetetele, test homerseklete. Egy melegebb homersekletu tesztben kevesebb ideig elnek, lehet egy kissebb laz stb. Ha a huvely tul savas akkor abban is kevesebb az esely mert elpusztitja oket (nem ketlem, hogy igy is celba ernek de a tulelok szama jelentosen csokken). A sikossagtol is fugg mert az segit oket eljutni oda ahova kell es ha mar eljutottak oda ott kedvezobbek nekik a feltelek mint pl. a huvelybe. Egy orgazmus is kepes oket a jo helyre sodorni meg mielott a huvely savassaga kezdene oket elpusztitani. Na de persze fugg a kiskatonaktol, hogy mennyire szivosak.


(De az is lehet, hogy elernek a celba es meg is termekenyitik a petesejtet de sajnos ez meg nem eleg. Az osztodasnal lehetnek gondok (ilyenkor eszre sem vesszuk, hogy megtermekenyultunk mert rendesen megjon a mensi) Van amikor be sem tud agyazodni, mert tul vastag, vekony a nyalkahartya (ilyenkor sem tudjuk, hogy megtermekenyultunk) Sajnos sok megprobaltatas var a mar megtermekenyitett petesejtre. Ezert mondjak, hogy kb 25% az esely minden honapba. :) Na de fel a fejjel es kivanom neked, hogy pozitivat tesztelj!!!)

Sajnos a diagrammokhoz nem ertek. :(

2009. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ! :) Tanulságos volt.
2009. febr. 27. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!