Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a "menzi" terhesség...

Milyen a "menzi" terhesség alatt? Van egyáltalán normális vérzés? Kicsit gyanakszom. Első két nap sok volt, de nem láttam darabosnak és erős fájdalmaim is voltak. Második nap végére inkább barnásabb. Teszt viszont nem mutatott terhességet.

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az esetek nagy részében nincs semmilyen vérzés. Ha van akkor is inkább össze-visszavérezgetés, maszatolás van. Mennyiségében és lefolyásában teljesen normálisnak tűnő vérzés is lehet, de ez nem túl gyakori.
2009. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) 3 hónapja voltunk együtt utoljára különböző okok miatt...azóta mindíg megjött rendesen, csak kevesebb. Most elfogott egy fura érzés. Hányingerem van...Fáj a hasam alja..Szóval kicsit beparáztam...eddig nem is gyanakodtam...
2009. febr. 27. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz?
2009. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teszteltem már :) Két különbözőt. Egy sem mutatott semmit...viszont azt mondta egyszer a doki, hogy ezek a tesztek semmit sem érnek...
2009. febr. 27. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérlek írd meg mi a helyzet!!!!!:)

Nekem 2 hetet késett, tüneteim voltak, de a tesztjeim eddig negatívak....veled mi a helyzet?????:)

2010. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, most nézem hogy ez egy évvel ez előtti kérdés...:)

Baba lett belőle? Elárulod?

Remélem minden rendben!!!:D

2010. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!