Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális dolog 40év körül...

Normális dolog 40év körül babára vágyni? Esély? Más is van így?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

38 vagyok első babámat várom. Nincs ezzel semmi baj. Ha te úgy érzed most jött el az ideje akkor hajrá! Esély meg mindig van, csak próbálkozni kell és rögtön kiderül.

Sok sikert! :-)

2009. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!Amerikában, meg nyugat európában pl. az a normális!Ott 30 után kezdenek csak család alapításon gondolkodni.Szerintem ha teljesen át gondoltad, és úgy érzed simán végig tudnád csinálni vele egyaránt a baba és tini éveket, és a párod is benne lenne akkor Hajrá!Én úgy tudom, hgy minél idősebb (bocsi a szóért) az ember annál nagyobb a kockázata a vetélésnek, de van az ismerősi körömben, akik 40 körül vállalták be a babát, úgyhogy már volt két 14 körüli gyerek. És olyan is aki 40 évesen szülte a első babát.

Szóval ha a párod is benne van akkor hajrá! Sok sikert.

2009. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem TELJESEN normális. Utálom, ha azért hurrognak, mert valaki idősebben vállal gyermeket. És akkor mi van? Lehet benne olyasmi is, hogy érzi a nő, hogy talán ez az utolsó lehetőség gyermeket szülni, amire a természet elrendelte, mielőtt "leállna" a rendszer. Én ezt teljesen el tudom képzelni. Én drukkolok!
2009. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Anyukám 37 évesen szült, és csodás anyukám van, olyan, mintha a barátnőm lenne! Szerintem az "idősebb" szülők sokkal türelmesebbek, nem akarnak mindenáron szórakozni, meggondoltabbak, és az élettapasztalatuk is nagyobb.
2009. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.1.5éve volt elhalt terhességem.Azóta nem akar össze jönni.Most elkezdtem,hogy kivizsgáljanak,de kicsit "öregnek" is érzem magam...

Van16éves lányom.

2009. febr. 27. 16:40
 6/12 nini24 ***** válasza:
Szerintem is oké, hogy babócát akartok. Anyukám 41 évesen szülte meg a kisöcsémet, és hála Istennek, mindketten egészségesek voltak! ja, és 1 óra alatt megszülte anya a babcit! Sok szerencsét nektek is!:)
2009. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális óhaj ez minden nőtől.A kor nem számít,ha egy nőúgy érzi, tudna még vállalni egy babát, akkor rajta. Én 42 vagyok, majdnem 2 éve próbálkozunk. Nem jön össze,pedig van már 3 fiam, akikkel szinte elsőre terhes lettem, na igen,30 alatt voltam még. Szal a baj itt ütközik ki a korral, hogy nehezen jön össze, néha segítség nélkül nem is sikerül.Azt tanácsolom, mihamarabb keress fel egy dokit,de jó dokit,aki hajlandó is segíteni és tud is.Én sajna szintén nem akadok ilyenre,pedig hidd el,a tavalyi évben is 15x voltam nőgyógyásznál. Vagyis cselekedni kell nagyon gyorsan,mert minden hónappal csökkennek az esélyek. Irány a doki. És sok sikert a babásodáshoz.
2009. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az én anyukám 41 évesen szült engemet és már 32 éves vagyok és fel tudott nevelni szerencsére mai napig él. ha egészséges vagy vágj bele szerintem nyugodtan.
2009. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

42 éves vagyok. 3 napja elvesztettem a 10 hetes magzatot.:( Első baba lett volna. Mi későn találtunk egymással a párommal. Nem csüggedünk. 2 hónap múlva ismét próbálkozunk. Addig is készülünk.

Ajánlom Nektek a Forgács intézetet. Nem fog a doki

öregnek tartani. Ez egy meddőségi centrum, megtalálható a honlapjuk. -Nekünk spontánul jött össze, de visszamegyünk atovábbi vizsgálatok miatt. Magas volt a ptolaktin szintem, ami miatt nehezebb a teherbeesés és a megmaradása a babának.

Sok sikert!

2009. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A korházban találkoztam egy 45 és egy 48 éves "nagymamával", akik kisgyerekre vágynak és azért kezeltették magukat.
2009. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!