Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális annyira vágyni a...

Normális annyira vágyni a babára, hogy minden tünetnél gyanakodom, hogy hátha?

Figyelt kérdés

Rövid ideje kezdtünk el próbálkozni, és remélem, hamar összejön, még 2 nap a nemvártig. Reménykedem de, mégis azt érzem megfog jönni...Semmi tünet.

Bár csak utólag néztem meg, de a kalkulátos szerint jó héten voltunk egütt többször is:)... szóval így vagyok, hol ide, hol oda húznak a "megérzések" néhány évig azon drukkol az ember, hogy megjöjjön, most meg azon, hogy ne... :)


2009. aug. 5. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidám vagy, én úgy látom. :) Ez jó! Utólag nézted meg a termékeny napokat, ez is jó! A hónap vége felé természetes, hogy türelmetlen vagy, de a hónapok múltával (ami remélem nálad nem jön el, mert sikerül a baba) majd rájösz, hogy minden tünet ugyanúgy mensi és baba előtt is lehet. Feleslges őket figyelni, mert nem jutsz közelebb a megoldáshoz! Ha késik pár napja, tesztelj! Sajnos csak ennyit tehetünk...
2009. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát azt nem tudom, hogy normális-e, de én is így voltam vele. Mindig azt hittem hogy na most biztos terhes vagyok...aztán megjött a mensim. Tényleg nagyon idegesítő, hogy a mensi és a terhesség elején jelentkező tünetek ilyen hasonlóak.

Kitartást kívánok neked!

20 hetes kismama :)))

2009. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anno én is így voltam vele. :) Összesen 4 hónapig próbálkoztunk,és én minden menzeszt tragédiaként éltem meg.A 4-ik mensinél be voltam fordulva,és aztán az ötödikra végre babát vártam!!! :)) Most itt szopizza a kis ujját az ágyban a kis babóm,aki 3 hónapos.Naná,hogy így éled meg,hiszen ez az élet értelme nekünk csajoknak...Sok sikert kívánok neked a baba tervezéshez,tudósíts ha összejött! :)
2009. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok, így legalább tudom, hogy "normális" mindaz, amit érzek és gondolok :)

Bízom benne, hogy nem marad sokáig ez a bizonytalanság!

2009. aug. 5. 18:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!