Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátomnak a péniszét...

A barátomnak a péniszét simogattam, ő elélvezett és a nadrágjába nyúlt és utána megujjazott. Mennyi rá az esély hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
2008. febr. 9. 12:12
 1/9 anonim válasza:
100%
Elég sok, mert a spermiuma a hüvelyedbe jutott, ezért megvan rá az esély, hogy teherbe ess. Vegyél egy tesztet.
2008. febr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megvan az esélye, hogy terhes legyél. De ha ez még csak most történt, akkor a teszt semmit sem fog kimutatni... kb. 13 napnak kell eltelnie aktus után, hogy a teszt kimutassa a terhességet. Ha még 72 órán belül vagy, akkor vegyél sürgősségi tabit. Reméljük semmi "baj" sem lesz, de legközelebb jobban figyeljetek erre.
2008. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és a tablettának mi a neve??? és az ára mennyi lehet???
2008. febr. 9. 12:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
El kell menned egy nőgyógyászhoz és majd ő felírja, ha szükségesnek látja! Csak úgy nem lehet kapni!
2008. febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ÉRTEM DE SZOMBATON NŐGYÓGYÁSZ???
2008. febr. 9. 12:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem a dokim azt mondta bármi van hívjam.hivd fel a mobilján.szombaton általában magánrendelése van az orvosoknak.
2008. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az én orvosom nem ilyen
2008. febr. 9. 15:00
 8/9 anonim ***** válasza:

A szülészeteken mindig van ügyeletes orvos. Én a helyedben ott próbálkoznék. Vagy a legközelebbi sürgősségi ambulancián. Vagy számold ki, hogy a hérfő belefér e még a 72 órába, és keresd fel a dokid hétfőn.

Mindensetre elég dinka a barátod. Minek kotorászott a nacijában, vagy utána miért nem mosott kezet az ujjazás előtt???

2008. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem egy durrdefekt után volt volna rá szükségem. Akkor péntek éjszaka volt. Elmentem az éjszakai orvosi ügyeletre, ahol az orvos felírta az esemény utáni tabit. Így is hozzájuthatsz, kivéve ha kiskorú vagy, mert akkor kell hozzá egy nagykorú hozzátartozó is. Próbáld meg. Nem túl olcsó mulatság. Ez velem több mint öt évvel ezelőtt történt meg, és akkor fizettem érte 3000Ft- körüli összeget. Minden jót.
2008. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!