Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon sűrű fehér folyásom...

Nagyon sűrű fehér folyásom van és nagyon sok. Szagtalan. Ilyet még azelött soha nem tapasztaltam. Van még egy kis viszketés is hozzá. Mi lehet ez? Esetleg felfázás?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Felfázás kevésbé, inkább valami fertőzés gyanús. A monitoron keresztül nem lehet megítélni, hogy pontosan mi. Célszerű lenne orvoshoz fordulni.
2009. febr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg gomba, vagy valamilyen bakteriális hüvelyfertőzés.

Menj orvoshoz!!!!!!!!!

egy kenetből simán meg fogja mondani, mi az:)

2009. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de az ilyesmit remélem nem úgy kaphatomel, hogy a párom félrelépett? Őszintén
2009. febr. 27. 23:40
 4/5 anonim ***** válasza:
A gombás fertőzéshez ill. a bakteriális fertőzéshez nem feltétlen kell a partner félrelépése. Bárhol elkaphatod pl: wc-ben az ülőkéről vagy ha nem mostál kezet stb.
2009. febr. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pont ezzel küzködök, és ez gomba, ez nem félrelépés, én a kisfiamtól kaptam el, vagy babauszin, mert a gyerekek is hordozzák, ezt WC-n, vagy "csak úgy" is beszerezheted, ez nem nemibetegség, nyugi, ne gyanúsítsd a párod!
2009. febr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!