Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafarkfű és palástfű...

Cickafarkfű és palástfű teával milyen a tapasztalatotok? Én együtt iszom a kettőt, hogy missed ab. után megjöjjön a mensim.

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Én csak a cickát iszom és remekül bevált nekem, viszont a palástfű, az borzalmas volt, így a kukában landolt, majd most helyette a málnalevélteát kéne megpróbálni.
2009. febr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
A cicka nem tudom, hogy milyen, csak a palást és a málnát, de mindegyik íze borzalma. 1x megpróbáltam, de nem tudtam tartani a mennyiségeket, így most meg akarom próbálni még egyszer, mert korábban sikertelen volt.
2009. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Az 1.-nek üzenem, hogy a málnalevelet pé-ig kell inni, a palástfüvet pedig pé után. Tehát ha a málnalevelet akarod inni a pé után, az nem jó!

A palástfű segíti a beágyazódást!

2009. febr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, hogy miért kellett lepontozni?!

Nem írtam hülyeséget, keress rá, és rajtam kívül kb. még 30 ember hozzászólása megegyezik az enyémmel!

2009. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedve utolsó író. Ha még visszanézel...

Nem én pontoztalak le, de egyébént nem a kérdésemre válaszoltál. Én az ért isszom mert missed ab után még nem jött meg. Lassan 10 hete. Hogy ne igyam peteérés után, amikor azt se tudom, hogy van e, vagy mikor...

2009. márc. 2. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:

ok, kedves kérdező, én nem is rád gondoltam.

Csak azt írtam le, hogy mit kell tudni ezekről a füvekről, és mikor kell inni. Azt, hogy missed ab. után neked mi lenne jó, sajnos nem tudom. (De ezeket a teákat ált. ezért fogyasztják mostanában, hogy segítsék a peteérést és a beágyazódást!)

Azért remélem, mielőbb megoldódik a problémád!

2009. márc. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm remélem én is.

egyébként ahogy olvastam ezekről a teákról méherősítő és gyógyító hatása van. Beszéltem itt egy lánnyal, akinek cisztája volt, hatalmas. És műteni akarták, de ezek a teák 3 hét alatt megoldották, felszívodott, rendezödött a mensi. reménykedem.

2009. márc. 2. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!