Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napi fél tabletta Bromocriptin...

Napi fél tabletta Bromocriptint írt fel az orvos picit magas prolaktinra. Mennyi idő után segíthet?

Figyelt kérdés
Aki szintén napi fél tablettát szedett, hány hónap után lett terhes? Nem kevés a fél tabletta?
2009. ápr. 30. 11:07
 1/4 Grófházy ***** válasza:
100%

nekem is prolaktin gondom volt.

1 hónapig szedtem napi 1 Norpreolacot.

Rá 2 hónapra jött a baba

2009. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hogy kevés-e az adag, azt majd a következö vizsgálat dönti el. Gondolom fogja nézni a dokid, hogy csökkent-e már a prolaktin szint. Sajnos nálam növelni kellett az adagot, mert csak nagyon lassan csökkent. Így csak 2 év múlva értük el a megfelelö szintet (ekkor már másfél tabl. szedtem).

Remélem, nálad hamarabb sikerül. Sok sikert!

2009. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én napi 2 closty mellett szedtem napi 1 bromocriptint és szintén 2 hónap múlva jött a gyerek. Picit volt magas nekem is. Majd a + teszt után kaptam napi 2x2 utrogestant! Hőmérőztem és LH tesztet is csináltam a gyógyszeres hónapokban, hogy minden esélyt megadjak a babára. Azonkívül a sexet sem bíztuk a véletlenre, a ciklus 13-17 napjáig együtt voltunk napi 1x. Drukkolok neked nagyon! Higgy benne és sikerülni fog. A pozitív hozzáállás sokat javít a lelki egyensúlyon is.
2009. ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm mindenkinek! :)
2009. ápr. 30. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!