Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lelki fogamzásgátlás?

Lelki fogamzásgátlás?

Figyelt kérdés
2 éve próbálkozunk a 2. babával,nem jön össze, a férjem sperma vizsgálata azt mutatta hogy szinte lehetetlen lombik nélkül teherbe esnem, most mondta hogy ő nem is biztos hogy vágyik még egy gyerekre. Tapasztaltatok hasonlót?
2011. szept. 21. 06:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha már 2 éve rajta vagytok a témán, tuti akarja. Szerintem csak fél a lombiktól ill. nem akarja elfogadni, hogy gond van nála...Szerintem beszélgess el vele.

A kérdésedre a válasz: nem hiszem, hogy lelkileg ezt lehet befolyásolni, hiszen akkor nem lenne annyi véletlen baba.

2011. szept. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is akarja,csak fél a lombiktól.Lelki fogamzásgátlás szerintem sincs,bár nekem is mindig azt mondják,hogy tudja a baba mikor kell érkezzen és hasonlók,de akkor tényleg nem lenne annyi nem várt terhesség.
2011. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is fél a férjed a lombiktól, de nem zárható ki a lelki része sem. Ezt úgy értem, hogy az agyunk nagyon sok mindenre képes. Ha rosszra vagy jóra koncentrálunk nagyon erősen, bármelyiket képesek vagyunk "bevonzzani". Talán segítene, ha elbeszélgetnétek arról, hogy tényleg akarjátok-e a tesót, vagy ő akarja-e. Az is lehet, hogy csak miattad próbálkozik 2 éve, mert látja, hogy te mennyire szeretnéd, és tudattalanul is így befolyással van a saját testének működésére. Nem mondom, hogy így van, de lehet, hogy van némi hatása.
2011. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem fél a lombiktól, mert abba nem biztos hogy belevágnék én sem, első babáért tuti megcsinálnánk de a másodikért nem biztos... a fiunk rötön jött az első próbálkozós hónapban most 3 éves és szerintem nem akar megint éjszakázni, meg minden ami ezzel jár, meg annyira szereti ezt az egyet hogy nem hiszi el hogy lehet kettőt is így szeretni

szerintem ez van a háttérben de még beszélgetnünk kell róla, mert akkor ezek szerint tök feleslegesen "próbálkozunk" 2 éve, meg én sem akarok úgy gyereket hogy ő nem , egy gyereknek 2 szülő kell és ha ő még nem kész rá akkor várok- szeretem ennyire

köszi az eddigi válaszokat

2011. szept. 22. 06:27
 5/6 anonim válasza:

hát inkább keres valami tökös fickót aki megtermékenyít, a párodat meg lepd meg, hogy nézd csak, mégis sikerült....

olcsóbb mint a lombik, és ha később gáz lesz a házasságotokban és elváltok, a másik pasit perelheted gyerektartásért....

2011. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

húha utolsó- ez nem semmi...

de azt hiszem nem az olyan romantikus alkatnak való mint én... de egy ötletnek a sok közül nem rossz... legalább mosolyogtam egyet. Köszi

2011. okt. 27. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!