Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 éve próbálkozunk, minden...

1 éve próbálkozunk, minden hónapban a peteérés napjára összpontositottunk, és az azt követő napokra. Nem inkább az elötte való nap kellene csinálnunk?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A szex ne a gyerekcsinálás legyen Nálatok, hanem akkor és úgy essetek egymásnak, ahogy és amikor kívánjátok. Élvezzétek. Ne csak peteérés környékén, hanem máskor is. Hidd el, így jobb lesz. Könnyebben fog sikerülni. Egyébként lehet, nem akkor ovulálsz amikor gondolod, és lehet, mindig rosszkor vagytok együtt, ha csak arra a pár napra összpontosíttok. Sok sikert! (mi is egy éve próbálkozunk, nem naptár szerint, de nekem hormonzavarom van, kezeljük. Remélem, következő hónapban össze is fog jönni :-))
2009. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi a sexet mindig kívánjuk, nem "csak gyerekcsinálás" címén csináljuk. Ovuteszt szerint időzítünk, mivel szeretnénk gyereket.
2009. febr. 28. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szex melle jol jonne egy alapos kivizsgalas is! Mind ket fel reszerol.
2009. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz. egy év rendszeres szex után ha nincs babó akkor érdemes kivizsgálni mindkettőtöket. Először a ffivel célszerű kezdeni, mert az az egyszerűbb. Az hogy mikorra időzítitek egy dolog. mi is egy éve "időzítünk" is, mégsincs baba, úgyhogy mi 1 hónapja már elkezdtük a vizsgálatokat,
2009. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem célszerű az előtte lévő napokon is meg utána lévőkön is!mi 10 hónapja próbálkozunk de eddig semmi eredmény!sajnos!én nem szoktam számolgatni!mi rendszeresen együtt vunk ha nem is minden nap de minden másnap tuti de így se jön!nekem májusbn telik le az egy év és azt mondta az orvos h akkor fog csak elküldeni kivizsgálásra!bár bizakodok h nem kell rá sort karíteni mert addigra összejön magátol is!
2009. márc. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!