Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Lehet csak korán...

Lombikosok! Lehet csak korán teszteltem? A beültetés után 13. napon vagyok, és a teszt negatív lett.

Figyelt kérdés
A tünetek mellfeszülés,mindjárt megjön érzés már 1 hete megvan.Pár napja nagyon fáradékony vagyok.Szinte biztos voltam a sikerben,mert a kislányomnál is ugyanezt éreztem.Akkor csak a 14.napon teszteltem.Lehetséges,hogy még lehetek terhes?Járt már így valaki,hogy előbb tesztelt akkor negatív lett,utána viszont pozitív?
2011. ápr. 7. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A sorstársad vagyok!

Erre én is kiváncsi vagyok! Hátha jön jó tapasztalat!

2011. ápr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sumergo ***** válasza:
Nekem a beültetés után 11 nappal pozitív volt a tesztem. De nem a beültetés számít igazán, hanem a petesejtleszívás napja, mert akkor történik a megtermékenyítés, tehát ettől függ, hogy hol tarthat a terhesség. Nekem 4 nappal leszívás után volt a beültetés. Vagyis a leszívástól számítva 15 nappal kimutatta a teszt.
2011. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez még nem tuti, nyugodj meg.

Van akinek előbb kimutatja, van akinek nem.

De az is fontos, hogy hány naposan kaptad őket vissza.


Ha nem vérzel, akkor van esély a pozitív tesztre.

2011. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató szavakat.Még nem adom fel,úgy döntöttem csak 2 nap múlva tesztelek újra.Addig még reménykedek.3 naposan kaptam őket vissza.Annyira biztos voltam benne,hogy sikerült,ezért döbbentem le annyira a negatív teszten.Még most is úgy érzem terhes vagyok.Remélem pozitív lesz a teszt.
2011. ápr. 7. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!