Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazósási vérzés? Ciszta?...

Beágyazósási vérzés? Ciszta? Mi van velem?

Figyelt kérdés

A legutolsó kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Na:Azóta nem fájt mikor együtt voltunk,de ma olyan dolgot tapasztaltam amit még soha!

Wcre mentem és láttam,hogy halványka rózsaszínesség van a tisztaságimon,megtöröltem magam,akkor is!Raktam be betétet és azóta semmi!Ennek már 4 órája!Ma vagyok a ciklusom 24.napján!30-35 napra szokott megjönni általában 15.napon van pém!

SZERINTETEK???


2011. ápr. 7. 15:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Hát simán lehet beágyazódás! Nagyon drukkolok Neked! De ne éld bele magad. Én is mindig beleélem magam mert mindig vannak furcsaságok és mindig csalódnom kellett még! :(

Pl. most is volt egy csomó új dolog és már csak 9 napom van a nemvártig. Már most félek, hogy meg fog megint jönni! :( Több mint 1 éve próbálkozunk. Jó időben is voltunk együtt! Engem főleg ezért bosszant amikor megjön, hogy tudom, hogy jól időzítünk és mégse sikerül! :(

2011. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
19 hónapja nem jön össze a baba nálunk !Hát Én már nem nagyon élem bele magam..!Volt idő,mikor figyeltem magam ,ovu teszteltem,de ebben a hónapban semmi,mert nagyon összejött most minden....!!!Köszönöm,hogy drukklosz Nekem aranyos vagy!
2011. ápr. 7. 18:42
 3/25 A kérdező kommentje:
És még egy....!Ha netán ez beágyazódási vérzés volt,akkor mikor tesztelhetek ehhez képest????????
2011. ápr. 7. 18:43
 4/25 anonim ***** válasza:

első vagyok:

Hátha pontosan tudod, hogy mikor volt ovulációd és tényleg 15. napon volt, akkor adj hozzá 14 napot és akkor már próbálkozhatsz teszteléssel!

2011. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom sajnos ebben a hónapban mikor volt pém,mert nem ovu teszteltem!

AZÓTA sincs semmi!Görcsölgetek...!

HA ez netán beágyazódási vérzés volt mikor tesztelhetek????

2011. ápr. 10. 09:05
 6/25 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok Neked! Én még mindig azt mondom, hogy várj még, nehogy túl korai legyen a tesztelés és csalódjál miközben lehet tényleg terhes vagy!
2011. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ!Van itthon kb.10-15 db tesztem,én már úgy tesztelek,mintha ovu tesztelnék!Ez a 19 hónap hozott már elég sok csalódást!Egy ide vagy oda....Nekem már mindegy!!
2011. ápr. 10. 10:17
 8/25 Manka68 ***** válasza:

Szia!

19 hónap?

Kivizsgálásokon voltál már?

2011. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Manka68:igen voltam már,de Te úgyis azt mondanád,hogy menjek el terheléses cukorvizsgálatra!Hisz mindenkinek ezt válaszolod!
2011. ápr. 10. 17:02
 10/25 A kérdező kommentje:
Manka68:Ne haragudj,nem akartam bunkó lenni,de akár hányszor olvasom a válaszaidat,mindegy milyen a kérdés mindenkit cukorterhelésre küldesz!!!
2011. ápr. 10. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!