Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazósási vérzés? Ciszta?...

Beágyazósási vérzés? Ciszta? Mi van velem?

Figyelt kérdés

A legutolsó kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Na:Azóta nem fájt mikor együtt voltunk,de ma olyan dolgot tapasztaltam amit még soha!

Wcre mentem és láttam,hogy halványka rózsaszínesség van a tisztaságimon,megtöröltem magam,akkor is!Raktam be betétet és azóta semmi!Ennek már 4 órája!Ma vagyok a ciklusom 24.napján!30-35 napra szokott megjönni általában 15.napon van pém!

SZERINTETEK???


2011. ápr. 7. 15:20
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Manka68:Szorítok,hogy sikerüljön a baba most a beültetésed után!!!Minden jót!!!
2011. ápr. 10. 17:30
 12/25 Manka68 ***** válasza:

Szia kedves Kérdező!

Igazad, mindenkit odaküldenék. De tudod, miért van ez?

Mert olyan kérdésekre válaszolok, ahol cikluszavarokról olvasok, vagy ismeretlen eredetű meddőségről, vagy kifejezetten PCO-ról van szó, és ez általában anyagcsere zavar miatt van.

És ez a vezető női meddőségi ok ma Magyarországon.

Nem fogom azt írni senkinek, hogy türelem, biztos minden rendben van, mert nem így gondolom. Az, hogy a homokba dugjuk a fejünket, és várjuk a csodát, nem megoldás.

Szerintem.

Persze, van akinek így is sikerül. Kívánom, hogy te legyél az!

Mondjuk nekd speciel a teljes kivizsgálást akartam javasolni, apával együtt. :-)

2011. ápr. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Manka68 ***** válasza:

Azt elfelejtettem, hogy azért is írom mindig, mert sok doki le van maradva jópár évvel, és eszébe sem jut ez a vizsgálat, nem is ismerik, vagy "Nem hisznek benne."

Így ez kimarad a vizsgálatok sorából, és hosszú, fájdalmas és drága kezelésekre küldik a betegeket, pedig csak egy aprócska gond van, amit egy egyszerű gyógyszerrel kezelni lehet. Csak az nem olyan nagy üzlet. :-(

2011. ápr. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
OK!Értem,látom kicsit felháborodtál azon,amiket írtam,de ez így gondolom!Én is olvasok ilyen kérdéseket,de van amikor csak egy kis biztatást szeretne a kérdező!Ne haragudj,ha esetleg megbántottalak nem ez volt a célom,csak elmondtam a véleményem!
2011. ápr. 12. 09:51
 15/25 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem, nem háborodtam fel. :-)

Csak megpróbáltam elmagyarázni, hogy miért. :-)

És csak segíteni szeretnék mindenkinek, hogy ne járjon úgy, ahogy én. :-)

Lehet, hogy valaki csak bíztatásra vágyik, de attól sajnos még nem lesz babás. Szerintem a struccpolititka nem vezet sehova. Bocs, ha nem azt írtam, amit olvasni szerettél volna. :-)

2011. ápr. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Nem-nem-nem!Nincs semmi gond!Igazad van!És én sem sértődtem meg!Én is azt vallom amit te (félig-meddig),hisz Én sem járnék kivizsgálásokra,ha nem így lenne!!!!!

És hogy vagy?Hogy érzed magad a beültetés óta??

2011. ápr. 13. 09:41
 17/25 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Akkor rendben vagyunk. ?:-)

Nem érzek semmit... :-((

Pedig lassacskán kéne. Hát majd jövő 7en kiderül.

És nálad van vmi fejlemény?

2011. ápr. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Persze,hogy rendben vagyunk!Igazad van Neked is meg Nekem is!:-D

Annyira drukkolok Neked!Remélem most sikerült!!!!!!Mindenképp írd majd meg,hogy mi lett!!!!De tuti sikerült!Csak pozitívan!

Velem azóta sincs semmi!Ma vagyok a 32.napon!Majd vasárnap tesztelek,ha addig nem jön meg,mert akkor lesz itthon a férjem!Semmi tünetem nincs,de nem is nagyon szokott lenni mensi előtt sem...!Reménykedek!

2011. ápr. 15. 09:56
 19/25 A kérdező kommentje:

NEM LESZ BABA!:-(((((

Ma vagyok a 34.napon és reggel negatívat teszteltem..Mivel nem egyformák a ciklusaim reménykedek...!!!!

2011. ápr. 17. 10:41
 20/25 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Amíg nem jön meg, van remény. :-)

2011. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!