Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez a puffadás?

Mitől lehet ez a puffadás?

Figyelt kérdés
28naposak a ciklusaim.Most a 16.ciklusnapomon tartok,és a mensim óta vagyis 16 napja fel vagyok puffadva,ilyen még nem volt velem,olyan mintha 2hete pém lenne legalábbis olyan tüneteim vannak.Kemény az alhasam és fájdogál.Szóval ez már kellemetlen is számomra.Szerintetek?
2011. ápr. 7. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A puffadást a hormonok okozzák. Valamit dolgoznak odabent, de nem tudni, hogy vajon mit is. Nekem a múlt ciklusomban mielőtt megjött (1 nap késéssel) akkor volt egy ilyen hirtelen felpuffadás majd egyből megszédülés, fejfájás egyszerre!! Már kezdtem reménykedni, de megjött csak másabb fájdalmaim voltak és más vérzéssel. Most az ovum alatt is érzékenyebb voltam, jobban fájt, másképp fájt. Ovu után vagyok 6 nappal és még mindig érzek feszülést az alhasamnál, nem tudom mi van velem...


Mensid normális volt? Állaga, fájdalom, olyan volt mint lenni szokott???

2011. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A mensim a megszokottnál hosszabb volt és fájdalommentes ,máskor rövidebb és fájdalmas.Nem értem hogy mitől van ez.Ha terhes lennék akkor inkább rövidebbnek kellett volna lennie a mensimnek,ugye?Meg aztán van tojcsis folyásom ebből gondolom hogy pém van vagy volt,tehát már csak ezért sem lehetek terhes nem?Valójában nagyon szeretnénk már egy kis tesót de nem akar jönni.
2011. ápr. 7. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok: Hát szerintem bármi lehetséges, nem függ az a mensi hosszától...

Tesztelni nem próbáltál?

Ez a folyás is olyan változó, egyedül talán a hőmérésből lehet rájönni, hogy hiába volt más a mensi, de nincs baba, mert akkor szépen leesik a hő, meg látszik hogy aztán van ovuláció is, így ki is lehet zárni a terhességet...

2011. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!