Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhuzodo menstruacio, alhasi...

Elhuzodo menstruacio, alhasi fajdalom, pici sargas folyas, eros mell duzzanat, has puffadas, nagyobb etvagy. Ezek mire utalnak?

Figyelt kérdés

Regota szeretnenk babat az utobbi egy honapban par napig cicikafarkfu majd palastfu teat ittam de nem vittem tulzasba.

kb most van az ovu.

Fogalmam sincs mi lehet ez aki gondol valamire kerlek segitsetek!


2010. okt. 25. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el orvoshoz kivizsgálásra? Nem írtad le pontosan, mit jelent az elhúzódó menzeszed. Ezekből én hormonális "problémára" következtetnék első körben, de az is lehet, hogy makk egészséges vagy, csak nagyon figyeled a tested.
2010. okt. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy valaszoltal!

Csutortokre van idopontom az orvoshoz.

Az elhuzodo mensi annyit jelent hogy a maskor 3,max 4 napig tarto most az egyszer 10 napig tartott de de csak barna es keves folyas.33 eves vagyok,igaz hogy figyelem mostanaba a jeleket de ez mar nem normalis,biztos vagyok benne hogy valami nincs rendben.

tegnap annyira fajt alul a hasam mintha le akarna szakadni valami alul,aztan pihentem es elmult azota nem fajt.

2010. okt. 25. 00:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

10 napig tartó barnázásról a barátnőm jut eszembe, akinél most ártalmatlan cisztát találtak.


Egyébként teljesen kizárt a terhesség?

2010. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hat nem is tudom...annyi negativ tesztem volt mar hogy felek a csalodastol.

es hat igazabol meg ket het van a nemvartig.

koszonom hogy valaszoltal nekem!

2010. okt. 25. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetni akarlak, mert mások vagyunk, de ezeket a tüneteket nálam ciszta okozta.
2010. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen,en is erre gondolok.El is olvastam mar mindent rola ami a neten van.Valoszinu hogy az lessz.

Koszonom mindenkinek a valaszokat,csutortokon megyek a dokihoz es majd lessz valami.

2010. okt. 26. 09:26
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Most jottem haza a korhazbol:MEHENKIVULI terhesseg volt.

ez az egy amire nem gondoltam.Mielott az orvoshoz mentem ejszaka arra ebredtem hogy annyira faj alul valami hogy nem birom elviselni.Komolyan mondom ket gyereket szultem de ez annal is jobban fajt.Reggelre kicsit enyhult,hozattam egy tesztet ami azonnal pozitiv lett.Akkor mar sejtettem hogy nagy a baj,irany a korhaz.

Sok idobe telt amire biztossat mondtak de amikor kimondtak azonnal vittek is mutobe.Mar 7 hetes terhesseg volt.Sajnos a jobb oldali petefeszket el kelett tavolitsak es kiderult hogy a bal oldali el van zarodva.

Csak lombik johet szoba.

Azert irtam le hatha valakinek segit.

2010. okt. 30. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!