Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császár után van itt olyan,...

Császár után van itt olyan, aki hamar,6-8 hónap után lett terhes? Mi lett? Meg lehet tartani a babát, ill, milyen veszélyei vannak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Hegszétválás lehet a veszélye.


a legtöbb doki ezért harap 1-de inkább 2 évet szoktak javasolni két terhesség között.

2011. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

még első .

ha konkrét példát is szeretnél .. az egyik szobatársamnak - kórházban- 17 hós volt a fia amikor a következőt szülte.


ott Ő ugyan 2. babát természetesen szülte de folyamatosan nézték neki a heget, a dokija se ugrált az örömtől nagyon féltette mindenki - a szülei, férje.-

2011. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy legalább 1 évet várni kellene, de ha már összejött, akkor mi lesz, a héten nem tudok orvoshoz menni. Elvetetni nem szeretném, csak ha nagyon muszáj :(
2011. ápr. 7. 16:49
 5/9 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy a legtöbb doki "harap" ?
2011. ápr. 7. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak érdekességnek írom, hogy nekem 10 év van a két császár között, és a 2. azért lett, mert a heg elkezdett szétválni.Sztem amúgy a doki tudja egyedül biztosan megmondani, mi a helyzet, mert annyi mindentől függ. lehet, hogy semmi baj nem lesz, nekem meg 10 év is kevés volt:(
2011. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm császár után pontosan egy évvel szülte a következőt, ráadásul természetes úton, és nem lett semmi gond!
2011. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem a dokival, bár még nem látott, de azt mondta gyakrabban kell nézni a heget, és nem lesz baj :D:D:D
2011. ápr. 9. 06:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Szuper! Gratula! Utolsó válaszoló
2011. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!