Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jön a baba! (6 sikertelen...

Nem jön a baba! (6 sikertelen hónap) Mikor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
1 év "próbálkozást" szoktak javasolni, mielőtt vizsgálgatnák az okokat.
2011. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Próbáljátok ki Gyuri bácsi Babaváró teáit, mielőtt elmentek. Ott a vizsgálatok után hormonnal fognak tömni. Legalább adjatok egy esélyt a természetnek még.


Amúgy egy év, ahogy az első írja.

2011. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi!Igen tudom!De nem szeretnénk tovább várni.Gondolom akkor ennyi idő után nem is vizsgálnak ki!?
2011. okt. 11. 18:21
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, kivizsgálnak. Menj el maszek nőgyógyihoz. Először úgy is a párodat fogják megvizsgálni, mert az csak egy kis próbacucc és pár perc... Nem rögtön hormonokkal kezdik, ez butaság. Tanácsokat adnak a teherbeesés megkönnyítésére.
2011. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha megmondod, hogy még csak fél éve akkor max. Clostit fognak kiírni van ahol azt sem. Ahoz viszont csinálni kell mindenképp Uh vizsgálatot is.

Egyébként nagyon egyszerű ha azt mondod egy éve probálkozol, az orvos ugysem tud utána járni.:)) De készítsd fel a párod, mert általában Őket szokták első körben vizsgálni.

2011. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

[link]


A doki,(fent) azt mondja, hogy ne szabad várni egy évet, ki kell vizsgáltatni magad. Nézd meg, ez az első rész, de megtalálod már a másodikat is.

2011. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy türelmetlen vagy,de nekünk is 9 hónap után sikerült.
2011. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ma már egy magán nőgyógyásznál akár előre is kivizsgáltathatod magad. Az én dokim is azt mondta anno, hogy bizony már fél év sikertelen próbálkozás után is érdemes ezt megkezdeni, hisz minek várnál még ugyanennyit?? Jobb biztosra menni, már csak azért is, mert az esetek többségében ilyenkor ki szokott derülni egy átfogó kivizsgálással, hogy mi a probléma. Nálunk egy hamar összejövő, 10 hetes magzat elvesztése utáni fél év újabb próbálkozás után kezdődött ez a procedúra, ahol kiderült, hogy az enyhe prolaktin-szintem okozta a bajt. Én spec kaptam gyógyszert, de nincs is azzal semmi baj! Azóta már van egy 20 hós egészséges, gyönyörű Kisfiam, aki lehet, hogy ezek nélkül a vizsgálatok és kezelések nélkül még ma sem létezne. Azóta mindenkinek azt ajánlom, hogy ha teheti, akár csak megnyugtatásból csináltassa csak meg. Megnézik a párod spermáit, Neked pedig egy vérvételből a hormonjaid megfelelő működését. Nekem utána peteérést is néztek, de ki lehet próbálni ezer más természetes módszert is, mint a hőmérőzés, a peteérés-teszt (drogériákban kapható), palástfű-tea, a ciklusodhoz igazított együttlétek, magzatvédő vitaminok, stb. Sok sikert!!
2011. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sztk-ban nem biztos, hogy foglalkoznának a dologgal, legalábbis itt nem igazán szeretnek dolgozni, engem is elhajtottak, 6 hetes terhesen, hogy korán mentem, még nem vizsgálnak meg. :S


Maszekban látogass el egy dokihoz. Lehet, hogy először ő is csak mindenféle praktikákat fog javasolni.

2011. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Én is 6hónap után mentem (10-et mondtam), mert már nagyon bántott. Először hormon és sperma vizsgálatok rendben voltak. Utána clostilbegyt kúra több ciklusban sikertelenül. Ezután petevezeték átjárhatósági műtét. Kiderült el van záródva, megnyitották. Azóta 6hónap próbálkozás ebből 1 clostis kúra és 2 inszemináció. Most úgy néz ki csak a lombik maradt. Ha valaki így jár akkor mire eljut a lombikig az jó esetben 1év. Ezért nem bánom, hogy hamar elkezdtem foglalkozni vele. De neked ha elmész kívánom, hogy ne legyen semmi bajod, és akkor csak a türelem szükséges. (ja és az sem mindegy mennyi éves vagy...)Sok szerencsét!
2011. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!