Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek, hogy sikerült?...

Reménykedhetek, hogy sikerült? Tegnap volt egy kicsi barna folyásom, ma már semmi a hasam is fájdogál néha olyan mintha szúrást éreznék, lehet beágyazódásom van?

Figyelt kérdés
Egy kicsit korainak tartom mert kb. 5.-e körül lehetett ovulációm.Szerintetek nem korai a beágyazódás?Remélem sikerrel jártunk!
2011. ápr. 8. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így jártam most, mint ahogy te vagy és én is reménykedem, hátha sikerült! Mert nekem még soha nem volt ilyen pecsétem középidő után!

Én erről több dolgot hallottam: vagy extra ovulációd van, azért volt a pecsét és szúrás, vagy még olyat is hallottam, hogy a megtermékenyülés is járhat kis pecséttel...valahol olvastam, de sokan erről szerintem nem tudnak és én sem tudom, hogy ez igaz lehet-e. De olyat is hallottam, hogy kb. 4. napon kezdődött a beágyazódási pecsételés...de ezt korainak tartanám kicsit, mégis terhes lett...furcsa az egész.

Az is lehet, hogy csak el van nézve az ovuláció és korábban volt és úgy már több a valószínűsége annak, hogy a pecsét tényleg a beágyazódástól van...pl. lehet nálam is ez volt.

Majd kiderül!

Drukkolok!

2011. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is drukkolok neked
2011. ápr. 8. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!