Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint 13 napja késik...

Több mint 13 napja késik lehetek terhes ilyen tünetekkel?

Figyelt kérdés
sziasztok.a menstruációm általában 28 napra jön meg de a múlt hónapban 35.napra jött meg!most a 28napos ciklusnál március 29.én kellet volna megjönnie de semmi!! a 35 napos ciklusnál pedig 5.én eddig semmi.egyszer volt egy olyan görcsöm amikor azt hittem hogy na most jön(t)meg de azóta csak néha egy kicsi (éppen semmi) fájás hogy megjönne.reggelente van egy kis hányingerem és amin eddig nem sértődtem meg azon most igen folyton vannak hőhullámaim is ha valaki tudna valamit mondani azt megköszönném:) de csak normális válaszokat kérek köszi
2011. ápr. 8. 09:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Előbbi vagyok.

Nekem azt mondta az orvos, hogy azért éreztem korai terhesen olyat, mint ha meg akarna jönni, mert a szervezetem nem szokta meg azonnal (meglepődött?) :) és a hormonokkal magyarázta meg, hogy miattuk van.

2011. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Na csináltál tesztet? Mi az eredmény?

2011. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!