Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 15-19-ig volt menzesze...

Február 15-19-ig volt menzeszem, febr.21-én voltunk együtt férjemmel. A ciklus. Hu szerint a 21-e már kritikus nap. A PÉ-t a naptár febr.26-ra írta (volt is), a ciklusaim átlag 25 naposak . Így elméletileg akár teherbe is eshettem, igaz?

Figyelt kérdés
Sokat tájékozódtam a neten a spermiuok élettartamáról. Sok helyen azt olvastam, hogy AKÁR 72 óráig is életképesek. Volt olyan is, ahol azt olvastam, hogy 5-6 napig is vígan eléldegélnek. Van-e esetleg ennél megbízhatóbb információ forrás? Nem mindegy, hogy "akár 72 óra" vagy 5-6 nap. Fizikailag csak annyit vettem észre, hogy szinte folyamatosan tudnék enni és az éhségérzet is nagyon hirtelen jön és nagyon heves, ami eddig abszolút nem volt jellemző.
2009. febr. 28. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak jobb most az étvágyad, ez még nem jel, és nem is lehet, mert annyira friss a dolog, hogy nem érezhetsz semmit. amúgy a férfitól függ és attól, hogy hol helyezkednek el benned a spermák, de van akinél még egy héttel a szex után is képes megtermékenyíteni a petesejtet az ondó...de ez ritka, ugyanakkor ha erre alapozod a fogamzásgátlást, akkor nem kizárt
2009. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi babán dolgozunk és feb. 18-22ig menzeszeltem és párommal 24én voltunk együtt,igaz az még terméketlen nap volt a kismama.hu szerint,de 27-e már termékeny nap és mivel én is sokat olvastam a spermiumok életképességéről odabent,abban reménykedem,hogy mindig lesz életképes katona,hogy megtermékenyítse a petém.Elvileg márc.4-én van peteérésem addig meg másfél naponta együtt vagyunk,hogy mindig legyen bent élő katona:)Remélem így sikerül majd a kis manócska:D

Nem derült ki számomra,hogy te babát szeretnél e vagy sem,de ha babán vagytok akkor mihamarabbi babaáldást!

2009. febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat és a jó kivánságot! Igen, szeretnénk babát! Sok sikert Neked is! Így ismeretlenül is, de nagyon szurkolok!
2009. febr. 28. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Tünetek csak a 5-6.hét körül jelentkeznek.Max a hányinger és émelygés jöhet hamarabb,az elmaradt mensi után 4 héttel...Addigra van HCG a szervezetedben és ezzel együtt jár a rosszullét.
2009. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!