Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az a nyákdugó, hogy néz ki?

Mi az a nyákdugó, hogy néz ki?

Figyelt kérdés
Ez is nyák fajta?
2011. ápr. 8. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A nyákdugó egy olyan dolog ami elzárja a méhszájat amikor az ember lánya babát vár!Így nem tud feljutni fertőzés közvetlen a méhszájon keresztül a babához!Ez szülés elött távozik néhány órával és egy kicsi enyhén véres darab.
2011. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez az a gumis toj.fehérjeszerű nyúlós nyák? Ami egy darabban marad, de széthúzható?

Mert ha igen, akkor azt meg tudná valaki mondani, hogy normális-e hogy mensi előtt ez jelentkezett nálam a múlt ciklusomban? Mert régebben soha nem volt ilyenem, csak most, és a mensim másképp volt meg akkor.

Valamint most ovu előtt is volt ilyenem.

2011. ápr. 8. 19:07
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi első válaszoló!

De ez nem terhes nőknél is van, ilyen gumis tojfehérjeszerű nyúlós nyák? Mert én ilyet is olvastam, és hogy ovu előtt szokott lenni...

2011. ápr. 8. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:

A lap alján van róla kép:


[link]

2011. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de ezt láttam, akkor ezek szerint nekem is ez volt.

És az normális, hogy a mensim előtt ilyenem volt a múlt hónapban? Mert soha nem tapasztaltam még ilyet előtte és másabb volt a mensim is.

Valamint most ovuláció előtt is volt ilyenem.

Régebben ilyenem nem volt, tehát nem volt ilyen gumis ruganyós állagú.

2011. ápr. 8. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet volt máskor is csak épp nem a bugyidon vetted észre vagy a papíron törléskor, hanem egyszerűen belepisilted a wc-be.
2011. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.A nyákdugó ˙°-csak-˙´ terhes nőknél van!az egy védő dolog mint leírtam.Ami neked van arról már olvastál fentebb.Szia Jó éjt!
2011. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!