Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyákdugó, nyújtható zselé...

Nyákdugó, nyújtható zselé szerű folyása kinek mikor szokott lenni?

Figyelt kérdés

A pé környékén? A babatervezők oldalát olvastam,de személyes tapasztaltokra lennék kiváncsi. Ez a 19.hónap,hogy próbálkozunk, már gyógyszeres ketzeléseket kaptam(átjárhatósági,closty,ultrogestan,bromocriptin, férjemnél sperma vizsgálat),2 hónapja elvileg mindne rendben(azóta nem kell szedbnem semmit). Hőt már nem mérek,mert belefáradtam. Viszont a ragadós folyás most megzavart a 12. napon volt "nyákdugóm" aztán a 14. és 15. napon zselé szerű folyásom,ami 5 cm-re kihúzható volt(bocsi). A 17. napon meg nagyon fura mert volt egy kis zselés véres darab(mégegyszer bocsánat a részltekért) Szerintetek mikor lehetett pé-m? Az alaphőm alapba olyan 36,3-36,4 ugyhogy biztos volt pé-m. Köszönök minden választ!

[link]


2010. máj. 28. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

szia én nem vagyok ebben a helyzetben de érdekes amit irtál.szomorú hogy nem sikerül a baba.muszáj volt ez a sok vizsgálat?nem vagytok egészségesek?

esetleg tudok adni 1-2 tanácsot ha érdekel :-)

2010. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elfelejtettem irni hogy nekem van már egy csodaszép 3 hónapos kislányom,azért írtam ilyeneket.
2010. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az az érdekes,hogy makk egészségesek vagyunk, annyi,hogy egy év után kivizsgáltak és kiderült,hogy sárgatest elégtelenségem van,erre voltak a gyógyszerek. Az átjárhatósági meg azért kellett,hogy nincs-e elzáródás,de nem volt. Már próbáltam a teákat is meg minden. Most barátnőm vett nekem valami gyógynövényes kúpot,ami elvileg sokaknak bevált. Csak az elmúlt 2 hónapban tényleg nem csináltam semmi,mert már szerintem annyira akartam,hogy már az is baj volt. Minden tippet szívesen veszek:)
2010. máj. 28. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:

én vagyok aki írtam neked.

ha minden oké a sárgatest dologgal akkor talán bejön.akik babát akarnak túlreagálják az állandó alaphőzés ovuteszt stb..még ha egészségesek is!mi is azok voltunk és elsőre sikerült a baba hamár nem szedsz semmit, ami nem is baj szerintem amúgy sem előny ha teherbeesés előtt telediktálják a nőt mindenféle gyógyszerrel nehezebb így hogy sikerüljön, és sokszor 1-2-3 hónap se elég hogy az kiürüljön a szervezetből több idő kell ahhoz. lehet azért nem sikerül.De most próbálok tanácsot adni:

amikor elmúlt a menszim már aznap és onnantól minden nap este 1-2 szer volt szex, én olyankor gyertyaállásba voltam:-) és feküdtem sokáig mozdulatlanul és nem mosakodtam meg de nem kell aggódni hogy kifolyik mindíg van annyi hogy azok elvégehessék a dolgukat :-)

és így csináltuk kb a következő mensziig, ami már nem jött meg csináltam tesztet és pozitív lett CSAK NYUGI ÉS NEM KELL TÚLPARÁZNI MERT AKKOR TUTI NEM SIKERÜL csak természetesen a lényeg hogy menszi után egyből kezdjetek hozzá legalább 1szer 1nap és pihenj utána mi este csináltuk..Remélem tudtam segíteni (ne szedj mostmár semmi bogyót legfeljebb terhesviatmint) Puszi

2010. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy:) A gyertyaállást is próbáltam,bár az elmúlt 2 hónapban már nem,mert nem akartam,hogy minden romantikáját elveszítse az együttlét. A napi sex nálunk sajnos nem megoldott,merta férjem éjfélig dolgozik én meg reggel 5-kor má kelek,így csak 2-3 naponta tudunk együtt lenni. Persze a naponta való sexet is próbáltuk egy hónapban. Viszont már rájöttem,hogy a baba projekt alatt nagyon kell vigyázni,hogy a sex nehogy átmenjen egy kötelező, gyereket kell csinálni dologba. Ismertem párokat,ahol aztán ez miatt menetek szét. De a gyergyát ha most se jön össze újra ki fogom próbálni. Gratulálok a kisbabádhoz:)
2010. máj. 28. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz gyertyázni, tedd a párnát a popsid alá és takarózz be, és nem "megy el" a romantika. Sokaknak pedig úgy sikerült hogy hasra fordultak és úgy tettek a medence alá kispárnát, esetleg próbáld meg így is... Próbáljatok meg akkor mindig minden 2-3 naponta tényleg együtt lenni, amikor csak mód van rá! Mielőbbi babásodást!
2010. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!