Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok akkor a hőm...

Ha terhes vagyok akkor a hőm változik vagy marad ugyanannyi?

Figyelt kérdés

Több mint 13 napja késik lehetek terhes ilyen tünetekkel?

sziasztok.a menstruációm általában 28 napra jön meg de a múlt hónapban 35.napra jött meg!most a 28napos ciklusnál március 29.én kellet volna megjönnie de semmi!! a 35 napos ciklusnál pedig 5.én eddig semmi.egyszer volt egy olyan görcsöm amikor azt hittem hogy na most jön(t)meg de azóta csak néha egy kicsi (éppen semmi) fájás hogy megjönne.reggelente van egy kis hányingerem és amin eddig nem sértődtem meg azon most igen folyton vannak hőhullámaim is ha valaki tudna valamit mondani azt megköszönném:) de csak normális válaszokat kérek köszi


2011. ápr. 8. 19:36
 1/3 A kérdező kommentje:

ja és mennyi a normális hő és mennyi a terhesség alatti hő

ha lehet normális emberek válaszoljanak már köszi

2011. ápr. 8. 19:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Hődet nem szoktad mérni? Abból már rögtön tudnál is következtetni! Mert mindenkinek változó, hogy mennyi az alaphője és ahhoz kell viszonyítani!

Nekem pl. 36,5 az alaphőm. Ovuláció után felmegy kb. 36,7, 36,8 valamint 36,9-re és kb. ilyen. Ha terhes lennék akkor ez kb. szerintem maradna 36,9 vagy lenne olyan 37 körüli folyamatosan még a nemvárt napján is és utána is.

2011. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha a teszted negatív, akkor én a pajzsmirigy túlműködésre tudok tippelni. Ezt találtam róla :

"A fokozott idegrendszeri aktivitással kapcsolatos a tünetek másik csoportja: az ember feszült, ideges, néha a legcsekélyebb dolog is "kiborítja", ez a jelentõsen fokozott ingerlékenység meg a beteg ember környezetének idegeit rongoljá... Az ember izeg-mozog, nagyon nehéz egy helyben megülni, az ember állandóan menne. Az alvás is sokkal rosszabb lehet, ezáltal az ember nem tudja rendesen kipihenni magát, ami még egy lapáttal rátesz az eleve feszült állapotra.

Nyaki tünetek nagyon gyakoriak. A pajzsmirigy duzzadtabbá válik, fokozottá válik a pajzsmirigyen átáramló vérmennyiség. Gombócérzés, nyaki szorító érzés, idõnként nyelési zavar, a nyak lüktetése szerepelnek leggyakrabban a nyaki panaszok között.

Egyéb tünetek a fokozott izzadékonyság, kézremegés, hajhullás, nõknél a menstruáció szabálytalanná válása. Hõemelkedés jelentkezhet, a meleget nagyon sokan nagyon nehezen bírják."


Szóval keress endokrinológust, egy egyszerű vérvétellel kiderülhet mi bajod van.

2011. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!