Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtti héten 4-szer...

Nem várt előtti héten 4-szer (különböző napokon) teljesen egyértelmű + lett a tesztem. Ennek ellenére megjött rendesen a mensim. Nem sikerült a beágyazódás?

Figyelt kérdés

Vettem a gyógyszertárban tesztet (mondjuk nem ismerős a neve, de biztos jó). Nem első pisiből de sajnos - lett.

Nődoki tud valamit adni, amivel ez elkerülhető lenne? Vagy elég, ha folytatom az Elevit-et? És még egy kérdés: mivel ezt a hónapot leszámítva még soha nem teszteltem pozitívat (kb 6-7 hónapos próbálkozás), férjem sperma vizsgálatra is bejelentkezett, én is mentem volna nőgyógyászhoz. De ebből kiindulva képesek vagyunk babucit összehozni. Jól gondolom?

Előre is köszi a válaszokat

Detty


2009. márc. 1. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen,valószínű h ebben az esetben nem vagytok meddők és a következő baba megmarad.De időközben azért az enyhébb vizsgálatokat folytathatjátok,ha netám mégse...

Én is voltam így.

2009. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez állítólag nagyon soikszor előfordul, csak azok a nők akik nem várják ennyure a babát, hogy már előző héten tesztelnek, észre sem veszik.
2009. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem, azéret mnej el a dokihoz meséld el mi történt, lehet, hog javasol valami megtartó gyógyszert, biztos, hogy egyértelmű pozitív volt a teszt?
2009. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, férjemnek is megmutattam. Valószínűleg meggondolta magát a baba, mert a mensim időre(31.nap) megjött. Tényleg nem akarok rágörcsölni, de ha lenne valami, amivel ez legközelebb kiküszöbölhető lenne, azt megtenném.
2009. márc. 2. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!