Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik mar lassan 1 eve probalko...

Akik mar lassan 1 eve probalkoznak teherbeesni, gondolkodtatok mar a kivizsgalason, vagy meg varok vele nehant honapot?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
7 sikertelen hónap után kerestem fel az orvosom, aki 4 hónap múlva már inszeminációra küldött. Nem bántam meg, ez volt a legjobb döntés, mert sikerült teherbe esnem. Ha nem megyek akkor el, talán még mindig csak a csodára várnék.
2011. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem orvos azt mondta, hogy egy év sikertelen próbálkozás után érdemes szakemberhez fordulni. Persze ez még "necces" időtartalom, lehet hogy csak nem volt szerencsétek eddig és pár hét múlva már kopogtat a gólya Hozzátok. De azért tényleg jobb a biztonság kedvéért orvoshoz menni.


Mielőbbi babázást!

2011. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Több mint 1 éve próbálkozunk. Mindig rendszeresen megjött a mensim, a görbéim és tüneteim alapján ovulációm is volt. Múlt hónapban 1 napot késett a mensim és másabb volt az egész. Most ez a ciklusom is másabb, halvány barna pecsételésem van most ovuláció után 8 nappal! HA EBBŐL NEM BABA LESZ ÉS MEGJÖN A MENSIM, SZERINTEM AMINT ELMÚLT A MENSI, MINDENKÉPP ELMEGYEK NŐGYÓGYÁSZHOZ! Én így tervezem! De reménykedem, hátha baba miatt van a pecsételés most, mivelhogy soha nem tapasztaltam még eddig ennyi nappal mensi előtt! 6 napom van még addig!
2011. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon grukkolok neked kedves utolso,es remelem hogy baba van a dologban,szerintem remenykedhetsz,hatha beagyazodasos verzes lehet,mert a menszi elott ez jo jel szerintem,en 13-an nem varom,es remelem hogy nem is jon meg,es nekem is baba van a dologban,mert mar nagyon varunk ra!!
2011. ápr. 9. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:

18:11-es vagyok!

Én meg kb. 15-re nem várom! Én is nagyon drukkolok neked kedves kérdező!!

Én nagyon félek, hogy újra csalódás fog érni, mert ha most ebből vérzés lesz, akkor valami bajom van, hogy most jelentkezett a barna pecsét! :( És így akkor mindenképp elmegyek a dokihoz, mert már amúgy is terveztem, de emiatt a dolog miatt, ha mensi lesz, akkor nem várok tovább semmiképp, mert akkor ki kell derítse mi a bajom! :(

A hőm amúgy még szépen fent van, de félek, hogy most hogy van ez a barna, hát nehogy leessen holnapra...

2011. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szia!

a védőnőm szerint,ma már aki egy éven belül nem esik teherbe,azt meddőnek nevezik,tehát érdemes felkeresni valamelyik meddőségi központot,ne várj tovább,hátha tudnak segíteni,persze nem garantált.

én 10 évet vártam a babámra (most 2 hetes),sok orvost láttam, sok hormont kaptam,de nekem nem ezek segítettek,hanem egy vitamin,ami a patikákban kapható, a neve: OVANT, kb9000ft,3x1 a napi adagja és 60 szem van benne.én nem tudtam beszedni a 2. dobozzal, mert jöttek a tünetek (csoki koviubival+pozitív teszt).

ez egy a szervezetet a terhességre felkészítő vitamin komplex, és még mindíg olcsóbb,mint akár csak az inszemhez valógyógyszerek, az ivf-ről nem is beszélve.

szerintem érdemes kipróbálni még ezt is.

nekem bevált

2011. ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!