Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovulációs teszten...

Ha az ovulációs teszten nagyjából azonos a két csík 10 nappal tüszőrepedés után, az terhességre utalhat?

Figyelt kérdés

mint jóstesztet használtam...

csak mivel nem olvastam el, hogy ha terhesség kimutatására próbáljuk használni, reggeli első vizelettel kell nézni, én pedig este fél 8 körülivel néztem... ez most nem tudom mit jelent. ez esetben még kisebb a vizeletben a hcg koncentráció, mégis ilyen erősen mutatja?

Aki a téma szakértője, kérem válaszoljon.


2011. ápr. 9. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

erős két csík?

A hcg mellett egyéb hormonális eltérések is okozhatnak ilyet, illetve az LH hormon változó "intenzitású", attól még lehet két csíkos.

A jóstesztelésnek a fokozatosság a lényege, hogy erősödik-e a második csík. Egyszeri tesztelésből nem lehet megállapítani.

Nekem is volt két csíkos az ovutesztem, mégsem voltam terhes. A 25-ös hcg terhességi tesztel egy időben az ovuteszt ugyan úgy erősödött mikor babás lettem.

Próbálj meg egy 10-es hcg tesztet!Olcsóbb mint az ovuteszt. Az a biztos

2011. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!