Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7hét alatt fogytam 14kg-t nem...

7hét alatt fogytam 14kg-t nem lettem beteg de szerintem ez a fogyástol is van4ugye? Most hogy lefogyok egy hirtelen hizás után (50röl-84re) akkor elöbb teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
amugy egyszer terhes lettem közben de el is vetéltem!8hetesen ez volt 8-9hónapja azóta se semmi!mit csináljak?vagy van valami ötletetek?
2009. márc. 1. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

a hirtelen súlyváltozás semmilyen irányban nem kedvez a terhességnek, de nem is zárja ki, így simán lehet, hogy teherbe esel, de ha sovány vagy, szükség lehet vitaminpótlásra szóval kezd el terhesvitamint szedni!

drukkolok, és most már ne nagyon ugrándozz, ha babát szeretnél!

2009. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia én nemértem hogy most akkor mostfogytál 14 kg-t?vagy régebben?


és most vagy 84?vagy 50?


eről a fogyásrol anyit hogy én 3 hét alatt fogytam 50-ről 43 ra és a hormonomat összekutyulta és peteérésis öszezavarta!

2009. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!