Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Mi történik velem, mit...

SOS! Mi történik velem, mit jelenthet ez az egész? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Múlt hónapban a mensim 1 nap késéssel jött (pedig soha nem szokott késni), előtte terhességi tüneteim voltak így kezdtem reménykedni is. Valamint ez a kocsonyaszerű nyúlós fehér nyákom volt közvetlenül a vérzés előtt (talán nyákdugónak hívják). A vérzésem más volt (nagyon vizes), a fájdalmaim is másabbak voltak mint lenni szokott.

Jelenleg 5 napom van a mensimig. Ovuláció tájékán (mikor már magas hőt mértem) volt egy kis halvány barna pecsétem (soha nem volt még ilyenem, csak most) ami előtt egy nappal meg egy erős szúrásom volt. És tegnap is (ovuláció után 8. napon) volt egy kis halvány barnám. Mára ez megszűnt! És ehelyett jött megint ez a kis fehér kocsonyaszerű nyúlós kis nyák + émelygek tegnap este óta! És néha beleszúr a méhembe jobb oldalt egy pontban. Ez most fentebb volt, mint a petefészkem szerintem! De ez pl. ma fordult elő, nem folyamatos! Az émelygés meg tegnap este óta megvan. A hőm 36,9!

Mi van velem???


2011. ápr. 10. 11:06
 1/4 A kérdező kommentje:

Még azt hozzátenném, hogy néha úgy van az émelygés, hogy közben folyamatosan büfögök is.

De ma reggel már többnyire csak az émelygésem van meg, büfi csak kevés.

Nem ettem semmi olyat, amivel elronthattam volna a gyomromat.

2011. ápr. 10. 11:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is nyugalom és türelem :)

Beágyazódáskor lehet barnás folyás vagy enyhe vérezgetés, ami kb éppen aktuális nálad, az émelygés mint terhességi tünet még elég korai lenne, de hallottunk már rá példát.

Tehát ne aggódj, várj még ha nagyon nem bírsz magaddal 12.nap csinálhatsz tesztet, de a legjobb 14. nap vagy utána lenne.

Ha mégsem jönne össze, saját magad megnyugtatására keress fel egy dokit, hogy kizárhasson egy esetleges cisztát.(azok is okozhatnak vérezgetést, szurkálást)

Sok sikert, remélem babó van a pociban!

2011. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Hát bárcsak igazad lenne! De olyan lehetetlennek tartom, hogy sikerülne nekem! Nincs nekem olyan szerencsém!

Én attól félek, hogy hormonprobléma. De úgyis ki fog derülni, mert épp tervezem hogy elmegyek nőgyógyászhoz! Ha megjön a menstruációm most, akkor utána mindenképp elmegyek dokihoz! De bárcsak ne jönne és tényleg kisbabám lenne! Úgyse sikerült, biztos valami bajom van. :(

2011. ápr. 10. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Már az is elég nagy baj lehet hogy nagyon rágörcsölsz nem?Sajnos nálam ez van:van egy 9éves gyönyörű egészséges kisfiam aki természetes úton született és 6éve probálkozunk 2.babával és nem jön.Már volt inszem és lombik is,és minden lehetséges betegséget kizártak,nincs biologiai bajom és mégsem jön.Én tudom,biztos vagyok benne hogy ez idegi alapon van nálam,nagyon rágörcsölök.Várom azt a napot,hónapot amikor már nem ez fog az eszemben lenni,amikor már nem gondolok rá,de nem tudom mikor jön el ez a pillanat.Ezért probálom neked ezt a tanácsot adni hátha neked sikerül,persze nem ártana elötte kivizsgáltatni magadat.Drukkolok neked hogy ez most babóca legyen!Szilvi
2011. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!