Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik velem? Betegség...

Mi történik velem? Betegség vagy terhesség?

Figyelt kérdés
20-án volt ovulációm 23-27-ig voltunk együtt a férjemmel. Február 28-a óta görcsöl az alhasam (mint mikor meg szokott jönni, de nem folyton csak néha néha, + néha szurkálás szerűt érzek) reggelente enyhe hányingerem van és folyton aludnék, de főleg délután. Amúgy március 7-én kellene megjönnie, de a görcs max. 2 nappal előtte szokott érződni. Másfél hónapja voltam nőgyógyásznál, akkor mindent rendben talált. Mégis félek, hogy talán valami betegség. Vagy terhesség?
2011. márc. 2. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy terhes vagy, de ezt tünetek alapján nem lehet megmondani. Nekem amúgy az első tünetem az volt hogy nem jött meg + a mellem a 15. napon is fájt :) A következő a pozi teszt! Ha fáj a hasad, megjön érzésed van az teljesen normális akkor is ha van baba meg akkor is ha nincs.... A folyton aludnék az 5-6. hét környékén jelentkezett és azóta is tart.


12+3 km

2011. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az első terhességemnél is megvolt ez a mindjárt megjön érzés. Miután pozitív lett a teszt elkezdtek fájni a melleim. A hányinger másfél hónapos terhesen kezdődött és még a szülés hetében is hánytam. Szeretnénk babát, de elméletileg 20-án volt az ovulációm viszont csak 23-tól tudtunk együtt lenni. Mondjuk az ovu tesztek 23-26-ig pozitívak lettek (utána már nem csináltam). Ha nem is lesz baba remélem, hogy semmi komoly bajom nincsen.
2011. márc. 2. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!