Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhszáj konizációm volt...

Méhszáj konizációm volt 3hónapja, és még nem gyógyult meg a sebem teljesen?

Figyelt kérdés

Azért ide írok, mert alapvetően babát szeretnénk.

Ha van itt valaki aki hasonló helyzetben járt, vagy jár,jól jönne egy kis tapasztalatcsere.

Eddig azt mondták szépen gyógyul, most meg a méhszáj belső felén van egy sarjadzó seb, amitől pecsételek. Ecsetelték, egy hét múlva ismét fogják, no házasélet...

A citológiám ismét P3lett, de állítólag lehet a sebtől is.

Miért nem gyógyul rendesen? Tehetek érte valamit, hogy elősegítsem a gyógyulását? Gyógynövények, csodaszerek vagy ilyesmi.


2011. ápr. 10. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérj Gynevac injekciót az orvosodtól! Csodákat tesz, olvass utána, nekem ez segített PCO és p2 mellett teherbe esni. Az árára nem emlékszem, de nem kevés. 10 héten át heti egyszer a leghatásosabb. Nekem emiatt nem volt szükség műtétre, pedig p3ról indultam én is.
2011. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót, még nem hallottam róla, tényleg jónak tűnik!

Nálam indokolt volt a műtét, a szövettanom súlyos rákmegelőző állapotot mutatott. Sajnos nálam még egy laparoszkópos petevezető átjárhatósági vizsgálatra is szükség van, illetve endometriózis gyanús vagyok (2doki szerint is az) ezt is műtenék és után kezelni is kell majd, csakhogy a méhszáj teljes gyógyulása és a megfelelő citológiai eredmény nélkül nem csinálhatják.

De a sok hercehurca után érdekes lehet.(csak már ott járnánk :)

2011. ápr. 10. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!