Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha miután elment a barátom,...

Ha miután elment a barátom, és a kezemre is jutott kicsi (az ágyra ment, nekem meg véletlenül beleért az ujjam), magamhoz nyúltam. Van esélye, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
De nem ujjaztam meg magam viszont a hüvelyem bejáratához is nyúltam. Utána ahogy kezet mosott a barátom megujjazott. Lehetséges,h maradtak ott spermiumok és feljebb kerültek? aggódom...
2009. márc. 1. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon kicsi a vszínűsége.

viszont azt nem értem, hogy miért nyúltál magadhoz spermás ujjal, ha ennyire rettegsz a terhességtől?

2009. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért, mert ugye miután elment még feküdtünk az ágyban és nemtom. közben lehet,h letörlődött, mert aztán én el is felejtettem,h belenyúltam. csak így utólag jutott eszembe,h mi van ha...
2009. márc. 1. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell aggódnod. nagyon kevés rá az esély, de legközelebb majd figyelj az ilyen apró részletekre oda, mert lehet belőle terhesség is. ;)
2009. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!