Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 16éves lány vagyok, és...

Egy 16éves lány vagyok, és teherbe estem. Nem így akartuk a barátommal, csak véletlenül jött össze. El vetetni nem merem. Lassan el kelene mondani szüleinknek is. Hogy mondhatnánk el?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

A legfontosabb, hogy minél hamarabb beszélj Édesanyáddal!!

Ülj le vele, és mondd el neki őszintén. Mikor volt meg utoljára? Már tesztet is csináltál?

2011. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Még egy okos válaszoló:) Valóban nem tudsz helyesen írni, de lehet ilyen állapotban más sem tudna: először is csináltál tesztet, voltál orvosnál? Szerintem attól is függ,hogy milyen viszonyban vagy anyukáddal! Én leülnék vele nyugodtan kettesben és elmondanám neki az egészet.(érzéseimet,félelmeimet stb) Utána anyukám tudná,hogyan mondjuk el apukámnak is,sőt valószínűleg a támogatna a másik családnál is. Szóval a lényeg a körülmény:Ne legyetek fáradtak, idegesek legyen időtök egy hosszú anya-lánya beszélgetésre:)
2011. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%

Kedves Utolsó! Azért egy kis nyelvhelyességet tanulni Te is visszaülhetnél az iskolapadba!



Miért is, hagy okuljak.


Egyébként igazatok van, dugjon mindenki felelőtlenül, tanulni meg ráér majd a gyerek.

2011. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%

Felszólító mondat végén felkiáltójel van.


Senki nem mondta, hogy jó ha 16 éves lányok nemi élete élnek, de nem biztos, hogy ilyen esetben hármat bele kell rúgni, aztán kettőt köpni rá és el van intézve a dolog. Mindegy, hosszú...

2011. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem mered elveteteni?Azt hiszed kihordani,megszülni,felnevelni egyszerübb lesz??
2011. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem egyszerű elmondani, de ugy gondolom, először anyukádnak mondd meg és az még jobb lenne, ha a párod is ott lenne veled. Lássa anyukád, hogy nemcsak szex alkalmával van veled a fiú. Minden érzésedről számolj be neki. De egyvalamit tudnod kell, a pasik sokszor meggondolják magukat. Ma lehet azt mondja, tartsuk meg, pár hónap mulva meg azt mondja, fiatal vagyok én az apaságra, de akkor már késő orvoshoz menni és egyedülálló anya leszel 17 évesen. Ha anyukád segítene felnevelni, te a középiskolát be tudnád fejezni, jó lenne. De ha a szülök nem tudnak segíteni, akkor menj el abortuszra, akármilyen rosszul is hangzik.

Én 19 voltam, mikor terhes lettem egy 26 éves sráctól. Meg akartam tartani, de elhagyott, magamra hagyott, pedig elvileg szeretett. Ha akkor nem fejezem be az iskolát, senki lennék. Nem lehet megbízni a pasikban. Aztán meg írass gyógyszert, mert nem a pasi játszik az életével és a testével, hanem TE. NEKED KELL felelősségteljesen gondolkozni.

Írj, hogy mi lett. Mérgesek lesznek a szüleid biztosan, de minél hamarabb szólj és amugy abortuszra szülöi engegély nélkül nem mehetsz! Ne halogasd a dolgot!

Drukkolok neked!

2011. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
csak tesztből tudom h terhes vagyok mert,mikor csináltam a tesztet 2db csíkot mutatott.Orvoshoz még nem mentem el,mert úgy halottam csak szülővel lehet és félek elmondani anyának...bár anyával a kapcsolatom mindig is jó volt. Inkább apától félek h ő mit mond. Véletlenül jött össze a baba,védekeztünk csak kilyukadhatott és nem vettük észre. Utolsó válaszoló:teljes mértékben igazad van....én is ettől félek h otthagyna..vagy megszülöm a kicsit megnézi..és körülbelül 1 hónap és otthagy..csak hiányozna a kicsi s az emléke meg,akkor olyan lenne h megölöm a gyerekem nem akarok gyilkos lenni, ezért félek vetetni.
2011. aug. 4. 21:28
 8/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utolsó vagyok.

Szerinted én nem betegedtem bele? Pedig én már 19 múltam, 20 évesen szültem volna. Minden napomat sírással töltöttem, reggeltől estig, meg természetesen a fiú nem elég hogy elhagyott, megalázott elég rendesen. Hogy neveltem volna fel az ö gyermekét? Minden nap eszembe jut az én meg nem született babám, de jobb így. Azóta férjnél vagyok és van egy 3,5 éves fiam! Ö az én életem.

Szerintem orvoshoz mehetsz szülö nélkül, de abortuszra semmiképpen nem mehetsz egyedül. Anyukád ugyis a védelmedre fog kelni ha apukád nagyon dühös lenne. Meg valahol ök is meg fogják érteni, ha védekeztetek, csak elszakadt. Az meg a szülő feladata, hogy kézen fogjon és elvigyen orvoshoz tablettáért! Mert ugye az a leghatásosabb, de ha emellett még óvszert is használsz, akkor még nemi betegséget sem kaphatsz el.

Akármilyen rosszul hangzik: lehet még gyermeked, de ha egyedül vagy ahhoz, hogy felneveld, inkább vetesd el

És minél elöbb szólj otthon, mert nem tudhatod, milyen idős a baba! Nekem már nem akarták elvenni!

Mondd, mi történt!

2011. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Elhiszem,hogy nagyon rossz lehetett gondolom olyan üresnek érezted magad utána.De igen,így jobban jártál mert már férjnél vagy ott az édes kisfiad,gratulálok. Megpróbálok el menni orvoshoz mert jobb lenne tudni h mennyi idős vagyok és,hogy lehet-e még vetetni...Szerintem holnap után tudom elmondani anyumnak mert,akkor lesz szabadnapos és,hogy 2-ben mondjam el neki...anya ő mindig óvott engem biztos találna megoldást ha apa nagyon dühös lesz..bár őket is meg lehet érteni..nem akartam velük így kiszúrni meg a saját életemmel sem... és ha elvetetem a kicsit,akkor iratok tabletátt is. Úgy érzem ez nem lesz leány álom...nagyon fájni fog félek. Majd le írom,hogy anyummal hogyan tudtuk megbeszélni.
2011. aug. 5. 21:37
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ujság van?

Kérlek írd meg, mi volt az orvosnál, beszéltél-e anyukáddal? A párod hogy áll a dolgokhoz?

A legjobbakat kívánom!

2011. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!