Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A debreceni Kaáliba jár...

A debreceni Kaáliba jár valaki most közületek?

Figyelt kérdés
Jó lenne valakivel beszélgetni aki hasonló cipőben jár ugyanarra a helyre.A folyosón várakozva ott nem igazán sikerült ismerkedni,mivel rajtunk kívül minden pár román volt,amin egy kicsit ki is akadtam,hogy egy magyar intézmény folyosóján nem lehet magyar szót hallani,csak románul karattyolást:(
2011. ápr. 10. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, mi is a Kaáliban tapossuk a lombikosok rögös útját... :-)

Ha szeretnél kérdezni valamit, vagy csak beszélgetni, írj nyugodtan... :-)

2011. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
szia én most fogok menni május 25.re kaptam idő pontot te is most fogsz menni?
2011. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
ti melyik orvost választottátok mi dr. bodnár bélát és ti?
2011. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
ha akarsz irhacc az email cimemre is ott jobban tudunk irni az email cimem kisani1992@citromail.hu ja és amugy korod?
2011. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

28.-án leszek 35.Csütörtökön voltunk az első konzultáción,a dokink Bodnár Béla.Nagyon szimpi volt a doki.Keddre van időpontom vérvételre,de tolódhat ha nem jön pontosan a menszim.Ti hány évesek vagytok?Első ti hol jártok a rögös úton?

2011. ápr. 10. 16:18
 6/14 anonim válasza:
szia én 20 éves vagyok a a párom pedig 23 éves nekünk május 25.re elkell végezni a vizsgálatot az általános labort ekg citologia stb utánna 25.lesz a konzultácio 2 éve probálkozunk és nem jön össze a baba mert a páromnak kevés a spermium száma és természetes uton nehéz a teherbeesés esélye meg kérdezhetem hogy ti miért választotátok a lombik programot? na szia majd irj
2011. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
szia nekem minden honapban megjön a menszim de nem mindig ugyan azon a napon szerinted ez baj?
2011. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Valamilyen oldalon mintha már olvastam volna rólatok,feltűnt hogy milyen kis fiatalon már itt jártok.Én "sperma gyilkos" vagyok,de az inszemek nem segítettek.
2011. ápr. 10. 17:34
 9/14 A kérdező kommentje:
A mensziddel nincs baj,nekem sem pontos,két hónapot sem egymás után soha.
2011. ápr. 10. 17:37
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Én az első válaszoló vagyok. Mi ott tartunk, hogy tegnap kaptam vissza három "emberpalántát".

Ha van kedved, írj meg magadról valami konkrétabb adatot, amivel rád tudok keresni (mondjuk iwiw-en), és esetleg tudunk beszélgetni.

Amúgy mi is Bodnár dokihoz járunk. Mi is meg vagyunk vele elégedve. Tetszik, hogy próbálja viccesre venni a dolgokat, de ha kérdésem van, a kellő komolysággal válaszol... :-)

Amúgy én 29, a parom 36 éves.

2011. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!