Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azoktól szeretnek tanácsot...

Azoktól szeretnek tanácsot kérni akik mar voltak lombikon. A debreceni KAáli intézetbe járunk, mire figyeljünk? Hogyan zajlik le egy ilyen beavatkozás? Minden érdekel. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2011. okt. 26. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is oda járunk,de még csak az első beültetésem lesz holnap. Segítek ha tudok,csak írj konkrétan mi érdekel. Hol tartasz most?
2011. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy fórum a ciklus.hu-n ahova én is írogatok ott vannak akik KAáli-ba járnak ,jártak.
2011. okt. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,én is debreceni kaáliba járok,és már túl vagyok az első lombikon,ami sajnos nem sikerült.Most készülök 2 hét múlva a másodikra.Ha szeretnél nyugodtan kérdezz tőlem is.

Te melyik orvoshoz jársz?

J.N.M

2011. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Mi már több mint egy éve Járunk a debreceni Kaáli Intézetbe Leskó Róbert doktor úrhoz. Immunológiai összeférhetetlenség miatt januárban kezdjük a második lombikot hosszú protokollal. Holnap este kell beadnom magamnak az első gonapeptyl injekciót. Kicsit tartok is tőle, de a cél érdekében mindent megteszek. Egyébként nagyon meg vagyunk elégedve a doktor úrral és a személyzettel is. Semmi negatív tapasztalatunk nem volt, kivéve, hogy az első lombik nem sikerült, de erről senki sem tehet.

2012. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mi is Leskó dokihoz járunk,eddig nekünk is jó a véleményünk.Én már egy hete adom a gonapeptylt,remélem minden rendben lesz.Mi mindent megpróbálunk a cél érdekében.

Mikor kell menjél? Nekem is hosszú protokoll.

Irj!

2012. jan. 10. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!