Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A debreceni dr. Török Péter...

A debreceni dr. Török Péter császározott közületek valakit? Milyen doki?

Figyelt kérdés
Az én dokim "kiküldetésben" van a mai naptól két hétig lesz oda és a Török doktor úr veszi át a betegeit, de nagyon félek hogy nem jön haza a dokim időben (a babám 2 héttel nagyobb az átlaghoz képest). Azt mondta nyugodjak meg jó kezekben hagy, de én a másik dokit csak látásból ismerem és mégsem ő kísérte végig a terhességem, és neki is biztos rengeteg \'betege\' van.
2009. okt. 2. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én nem ismerem, de én a helyedben a saját orvosomból indulnék ki! Ha benne bízol, akkor abban is bízhatsz, akit ő helyetteséül választott. Ha rá meri hagyni a "betegeit", akkor nem lehet rossz orvos! Ebben a helyzetben nincs más lehetőséged, mint bizalmat szavazni az újnak! Talán menj el hozzá egyszer, beszélgess vele egy pár percet, hogy megismerd egy kicsit, és akkor talán megnyugszol!
2009. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi igazad van csak tudod már nagy parában vagyok így a finish-ben:) Mindenképp meglátogatom, kedden hozzá megyek nst-re akkor majd kiderül:) Köszi mégegyszer.
2009. okt. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!