Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy 28 napos ciklus...

Létezik, hogy 28 napos ciklus esetén a 21. napon van a peteérésem? Ovuteszt szerint!

Figyelt kérdés
Eddig az elmúlt három hónapban ultrahangos megfigyelés mellett 15.-17. napra esett a peteérésem.Kaptam tüszőrepesztőt+utrogestant,de sajnos nem lett baba belőle.Ebben a hónapban nem mentem dokihoz, mert elkapott egy kis vírus,de folyamatosan figyeltem az ovutesztet hétfőn a 14. napon április 4-én csináltam az elsőt akkor erősebb volt, mint másnap a 15 napon április 5-én ekkor együtt voltunk a párommal (együttléteink:április 2.,3.,5.,7.,9.)mivel gondoltam ha halványabb a teszt akkor megrepedt a tüsző, de mivel nem olyan vastagságban volt erős,mint a kontrolcsík tovább folytattam a tesztelést. Szerdán újabb teszt ami egyforma a 15.napival. Pénteken kissé erősebb, ma pedig teljesen pozitív még a kontrolcsíknál is erősebb a tesztcsík.Akkor most lesz a tüszőrepedésem?
2011. ápr. 10. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.
2011. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Itt a kép az ovutesztekről:

[link]

2011. ápr. 10. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy csak próbálkozott a szervezeted és nem repedt meg a tüsző - van ilyen, majd most megint próbálkozik. Ez most szép pozitív, úgyhogy ma is és holnap is hajrá, mindent bele! :)
2011. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 28 napos ciklusaim vannak, és öt gyerekből kettőre azt mondták a dokik, hogy 21. nap körül fogantak... Úgyhogy előfordulhat!
2011. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen előfordulhat.

Nekem sorozatosan egy hónapban 2-szer van peteérésem.15.napon,majd 7-9 nap múlva.

2011. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!