Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolsó menstruáciom jun.24kén...

Utolsó menstruáciom jun.24kén kezdödött, ciklus.hu szerint 12-dike körül volt peteérésem, és 28napossak szoktak lenni a ciklusaim, mikor érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés
mert még nem jött meg
2011. júl. 25. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:

peteérésed nem 12- én volt, hanem 8- án az én szuperkalkulátorom alapján

és 20 án már elvileg pozitívat kellett volna tesztelned, ha pedig nem akkor már 22 én megkellett volna jönnie,


úgyhogy igen ha nem jött meg

holnap csinálj egyet remélem pozitív lesz :)

majd írd meg !!

2011. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi,bárcsak sikerülne...mindenkép irok,mi lett :D
2011. júl. 25. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem június 25-én kezdődött a ciklusom, és eddig nem jött meg, bár ma jelentkezett valami halvàny rózsaszínes folyás, annyira szeretném ha összejönne végre a baba.

Neked nincs semmi tünet, mellfeszülés vagy hasonló?

Én vasárnap csinàltam tesztet, de negatív lett, holnap reggel ismét megpróbàlom, ha addig nem jön meg. Mejd ìrd meg mit teszteltél, szorítok!

2011. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy már nem merek tesztelni se,minden hónapba csalódok,bárcsak az lennék....de semmi jel,semmi tünet,még menstruációra jellemző tüneteim sincsenek,szórítok neked és írj mindenképp :D
2011. júl. 25. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:

NOS?

mi lett az eredmény???

2011. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Negatív,de nem jött meg :(
2011. júl. 26. 10:52
 7/8 anonim ***** válasza:

ha nem jött meg még mindíg elkénne menni a dokihoz, egy UHra

vagy még nem termelődik annyi Hcg..

vmi tüneted van?

mellfeszülés, hányinger stb.?

2011. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már kértem időpontot orvoshoz,de csak hétfőre tudd adni...hát semmi tünetem nincs jellenleg,majd meglátjuk mi lesz
2011. júl. 26. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!