Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Győri Kaálisok, hogy is van ez?

Győri Kaálisok, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem konzultációra és felírták a nevem és telszámom és mondták, hogy telefonálgassak mert még nem adták ki a májusi időpontokat a dokik. Aztán ma megint telefonáltam és strigulákat húznak a nevek mellé ki mennyiszer telefonál. Ezt nem értem mért van? Soha nem lesz időpontom?
2011. ápr. 11. 14:45
 1/8 Manka68 ***** válasza:

Én ezt nem értem. :-(

Miből gondolod, hogy strigulákat húznak?

Én rákérdeznék a helyedben, hogy mi ez. Biztos, hogy jó helyre telefonáltál? Nem viccelődik veled valaki?

2011. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia Manka. Nem viccelődnek mert mondták, hogy felírják a neveket és mellé írják ki hányszor telefonál. Biztos jó számot hívtam és Kaáli Intézetként jelentkeznek be. Szóval ezt mondták és felírták a nevem és a számom is. De legközelebb, azaz holnap már megkérdezem mért van ez. Teljesen nem értem az egészet.Ezért írtam ki a kérdést. Azt tudom már más is volt így mert a védőnő érdekldött kaális kismamáktól és ők is mondták, hogy minden nap hívogatták őket mire kaptak idpontot. Ezért nem értem.
2011. ápr. 11. 19:35
 3/8 Manka68 ***** válasza:

Nem semmi! :-(

A Budapesti sosem csinált ilyet. Felhívtam őket, mondtam egy doki nevet, adtak egy időpontot. Majd írd meg, mi ez, ha sikerül kideríteni!

2011. ápr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy nálam striguláztak-e, de én is több hónapig próbálkoztam, mire végre kaptam időpontot. Utána viszont már gyorsan fog menni,ha megvannak a leleteid:)
2011. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Hogy megy ez a dolog? Mert nekem legutóbb azt mondta a védőnő, hogy a vizsgálatokat ott csinálják és ha esetleg a saját nőgyógyászom ad beutalót, akkor azt kiszámlázzák a Kaálinak és ezért változtattak ezen, úgyhogy ott vesznek vért meg minden vizsgálatot a győri sztk-ban csinálnak valami ilyet hallottam. Nekem az a baj, hogy minden leletem meg van de tavaly augusztusiak és azokat elvileg már nem fogadják el. Nem tudom hogyan kezdjem de ha ma telefonálok rákérdezek. Remélem okosabb leszek:))

2011. ápr. 13. 10:33
 6/8 anonim válasza:
Utolsó vagyok megint:) Én a saját nőgyógyászommal beszéltem meg mindent, hogy milyen leletek kellenek, és megcsináltuk előtte, már úgy mentünk oda, hogy vittük. Nekem is megvoltak már egyszer a vizsgálatok az inszeminációk miatt, de mivel azok is 1 évnél régebbiek voltak, tudtam, hogy meg kell ismételni az összeset.. Úgyhogy újra az egész, és simán elfogadták Győrben.Így mi összesen csak egyszer voltunk ott, legközelebb már akkor kell menni, ha megjön, kezdődik a program:)
2011. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy írtál. Ma megint telefonáltam és kaptam májusi időpontot, úgyhogy most örülök:) Akkor én is elvégeztetek mindent újra hátha gyorsabb lesz a dolog. Sok sikert neked, nagyon szurkolok.:))
2011. ápr. 14. 21:13
 8/8 anonim válasza:
Köszi szépen, Neked is:))
2011. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!