Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaálisok válaszolnátok?

Kaálisok válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Hosszas próbálkozás és vizsgálat után az orvosommal úgy döntöttünk fel kell keresnem a Kaáli intézetet (Budapest),mondta a dokim,hogy Dr Krizsa Ferencet keressem meg Én bízom benne,így,ha lehet Őt választom..!

DE a kérdésem Mennyi ott egy inszem?A vizsgálatok?A lombik?

Szóval egy árlistát keresek..!Segítenétek???

Ha nem is tudtok konkrét árlistát megírnátok nekem a Ti történeteiteket??


2011. okt. 1. 22:28
1 2
 1/13 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én ugyan nem ehhez a dokihoz járok, hanem Sajgóhoz, de ott minden doki profi, jó kezekben leszel. :-)

Sajnos konkrét árlistát nem tudok neked adni, mert én már régen kaptam, azóta változtak az árak, és ha jól számolom, most kevesebbe kerül minden, mert változott a támogatás a gyógyszerekre. De ha odamész, első alkalommal a kezedbe nyomnak egy árlistát.

A hormonlabor kb annyi, mint más magánlaborokban, és másnapra megvan az eredmény. Nekem a négy alaphormon 10ezer körül volt utoljára. Itt lehetőség van ultrahangos petevezeték átjárhatóságira, az olyan 60ezer körül volt, amikor én láttam az árlistát.

Viszont ha nem siettek nagyon, megcsináltathatjátok az összes vizsgálatot a saját dokiddal is TB-re, elfogadják a hozott fél éven belüli leleteket.

A szokásoson kívül kérnek HIV, HPV, Clamidia vizsgálatot, és természetesen rákszűrés eredményt. Nem elég, hogy viszel igazolást, hogy megvolt, vinni kell magát a leletet. Ha minden megvan, és doki azt mondja, mehet, 50ezer körül van az inszemináció. Nem tudom, miért, de itt sajnos nem TB-re megy ez. De a lombik igen, az ugyanúgy ingyenes, mint máshol. A gyógyszerek kerülnek pénzbe, de azok mindenhol, és mindenhol ugyanannyiba kerülnek. A hormonkezelés mindenkinél egyénre szabott, ezért nem lehet előre megmondani, hogy mennyibe fog kerülni, még ugyanannál a páciensnél is vannak különbségek két lombik gyógyszer szükséglet között, és előre nem lehet megmondani, hogy mennyi lesz, csak a végén, mert minden attól függ, hogy reagálsz rájuk. Általában 60 ezertől a csillagos égig bármennyi lehet. Nekem három lombikom volt eddig, mindegyiknek kb 100ezer lett a vége, ebben benne van minden a stimutól a progeszteron pótlásig.

Az inszemhez én clostit kaptam, annak az ára elhanyagolható. :-)

2011. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia Manka!

Én vagyok akivel egyszer összevitatkoztunk az endrológuson...emlékszel??

De nem is ez a lényeg!

Köszönöm,hogy válaszoltál,sok infót adtál!Akkor nagyon úgy néz ki,hogy minden vizsgálatot újra kell csinálnom,mert majdnem 1 éve csináltam végig mindent hormon/hsg/andrológia....,csak 2*3 hónapos closty kúrán vagyok túl,de sajna ez sem sikerült..!

Hát gondoltam,hogy nem úgy lesz,hogy én odamegyek és inszem..!:-(

De ez vagyok én..!

2011. okt. 2. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én dokim is Krizsa dr. nagyon jó választás:).

Nekem tavaly, + éve elején voltak inszemjeim, 45 ezerbe kerültek (azt hiszem), plusz ugye a tüszőérlelő gyógyi és vagy szuri, + tüszőrepesztő, utána progipótlás. Nekem az elsőnél csak closty volt, az volt a legolcyóbb, aztán closty + merionak, 3-nál csak merional, az volt a legdrgább. A 3. inszem mindennel együtt a lombikom árával megegyezett kb.

1. konzultáció 13 ezer volt, ami kötelező, az egy UH: 8 ezer és spermavizsg: 13. Többit ingyen máshol megcsináltattam. Többi konzultáció 1500, inszem előtti UH ingyen van.

Lombikos UH-k is ingyenesek, a szurik változó kinek mennyi dózis.

2011. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem, nem emléxem. Sok endos kérdésre válaszoltam, és fogalmam sincs, hány embernek nem volt ugyanaz a véleménye, mint nekem. :-) De ha leírod kicsit részletesebben, talán beugrik. :-)

Azért nem biztos, hogy mindent újra kell csinálnotok, én megvárnám a helyedben, hogy mire kötelez a doki. Hátha megúszod a HSG-t. :-)

Nem tudom, mennyi a várólista, jelentkezzetek be minél hamarabb, hogy elkezdhessétek.

2011. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Manka!Sajna nem találom a kérdést,de nem ily olyan fontos,mert "megbeszéltük",hogy minden ok!Veled mizu azóta???
2011. okt. 6. 09:48
 6/13 anonim ***** válasza:

kérdező azóta sikerült a baba?

jó régi kérdés csak azért kérdezem.

remlem minden rendben ment és siker!

2011. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
2011.10.01.-én tettem fel a kérdést...hát nem olyan rég...!
2011. okt. 6. 11:31
 8/13 anonim ***** válasza:
bocsi, elnéztem, 2010-et néztem :)
2011. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Semmi baj,de mesélhetnél...!
2011. okt. 6. 11:37
 10/13 Manka68 ***** válasza:

Nekem sajnos megint nem sikerült, már kezdem feladni. :-(

De nektek még csak most kezdődik a menet, és nem is olyan rég volt itt olyan, akinek elsőre sikerült a lombik! :-)

2011. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!