Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Győri Lombikosok, mennyi idő...

Győri Lombikosok, mennyi idő telik el az első konzultáció és a beültetés között a Kaáliban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én ugyan pestre járok a kaáliba de mi aug.31-én voltunk első konzuláción és most 14.-én kezdem a hormon leállító szurikat,25-én ha minden jol alakul kezdjük a stimut,rá kb.14 nap a leszívás,5.-ik nap a beülti.Szóval ha minden jól megy kb.2-2.5 hónap de ez függ attól is mi a problémátok és attól is mennyire vannak betáblázva!Az első konzultáción már megközelítőleg meg fogják tudni mondani mikor tudják kezdeni!Szükségetek lesz bizonyos vizsgálatokra ha mindenképp lombik lesz amiket érdemes már most meg csináltatni:fél éven belüli rákszűrés eredmény,clamidya,3.napi hormon vérvétel eredmény,hepatitis és párodnak andrológia,mindkettőtöknek hiv teszt!

Remélem valamennyit tudtam segíteni,sok sikert!!!

egy sorstárs:)

2011. okt. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál.

Márciusig szedi a férjem a gyógyszert, akkor újra kell mennie az andrológiára, ha nem javul a helyzet akkor lombik.

Kíváncsi voltam kb mire számíthatunk időben.

Megkérdezhetem, hogy kb. mennyibe kerültek neked a szurik?

2011. okt. 10. 06:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia , bocs, hogy offolok, mi is lombikra készültünk, kapott a férjem androgélt, alacsony tesztoszteron miatt, mást nem, ettől az eredménye nem lett jobb, százezer volt a mozgó spermája, majd napi egy szem maca vibe kapszulát adtam neki, meg c-vitamint és hat hónap múlva 40 milliós spermaszáma lett, és ennek a 40 százaléka mozgó volt, nem is lett lombik mert természetes úton sikerült, egy próbát nektek is megérne.Az urulógus csak ámult az eredmény láttán.
2011. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Férjem FER14-et szed, remélem az is hatásos lesz.
2011. okt. 11. 07:08
 5/7 anonim ***** válasza:

sajnos nálunk a fer14 nem segitett, lombokra készülünk.

De szoritok nektek:)

2011. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Első válaszoló vagyok!Az inekció árakról kérdeztél amit tudok és amit nekem kellett azt le írom:Suprefact hormon leállítót kellett adnom magamnak 21.cn-tól az volt 7.800ft.A 3.-ik cn-tól kaptam gonal f peteérlelőt 9 napra+ a tüszőrepesztő:48.000ft és most a leszívás után a fertőzés elleni gyógyszer+beágyazódást segítő kúp és gél:11.000ft.Aztán a beülti után nem tudom még mi kell de eddig az egész kb:67-68.000ft.A kaáliban az első konzultáció:13.000ft+egy uh.:8.000ft.és a szurik kezdetétől már nem kellett fizetni az uh.-t és a megbeszélést mert ezek már tb-re mennek.Szóval eddig 89.000ft-nál tartunk de mi a szükséges vizsgálatokat(hormon v.v,hív,clamidia,citologia,andrológia...stb)nem a kaáliban csináltattuk hanem amit tudtunk háziorvossal+nőgyógyászommal!

Sok sikert bárhogy is alakul!

2011. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
2011. nov. 11. 04:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!