Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még babós? Kétségbe...

Lehetek még babós? Kétségbe vagyok esve, gondolom sokan vagytok így!

Figyelt kérdés
a melleim érzékenyek 2 hete..sokat pisilek és most a mellbimbóm széle körben sötét!csütörtökre nem várom..és egy hete negatív teszt!a hasamban érzek szurkálásokat is..decemberben volt egy vetélésem és azóta alig várom h sikerüljön...segítsetek!van esély?
2009. márc. 1. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Szia! Ha érzékeny a cicid és a bimbó sötétedni kezd, akkor szerintem kisbabád lesz...Ha most csütörtökön kell megjönnie, akkor érthetö, hogy negatív a teszt, általában ki kell várni a nem várt menses első dátum szerinti napját, hogy 99%-os biztonságú legyen a teszt eredménye...Nekem annak idején 5 napot késett és még mindíg negatív volt a tesz.

Nagyon szorítok!!!

2009. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is bíztató, amit érzel. Viszont gondold végig, ugye nem a túlzott akarás csinálja ezeket a dolgokat veled? Másrészt ennyire ne idegeskedj rajta, mert az nem tesz jót. Nekem szerdán nem kellene megjönnie. Még annyi bíztató jelet sem érzek mint te, ami volt, az is elmúlt már. Nagyon érzem, hogy meg fog jönni. Azzal vigasztalom magam, hogy ennek így kell lennie, hiszek a sorsban. Mindennek van oka, csak tudni kell ezt észrevenni. Nekem pl. lehet hogy egy kényelmes, jobban fizető állásom lesz. Na így már megéri várni még egy darabig a babára, mert ha összejön, akkor több mindent tudnánk megadni neki. Kitartást!
2009. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!