Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes? Nagyon...

Lehetek így terhes? Nagyon kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
14/L vagyok. A barátom 17 éves. Tegnap azt mondta, hogy ha nem sz*p*m le, akkor elhagy, úgyhogy megtettem, de le is nyeltem, mert azt kérte. Eshettem így teherbe? Nagyon nem akarok terhes lenni!
2011. szept. 24. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhes nem lehetsz, de hagyd el sürgősen ezt az önző alakot.
2011. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 14 évesen nem tudod hogy hogy lesz a gyerek, de orális szexet adsz a barátodnak....gondolkodj már el egy kicsit
2011. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mai világ... Így viselkednek az ilyen fiatalok! Kérdem én, miért nem figyelnek a szülők jobban oda? Hová fajul még...??
2011. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Én 18 éves voltam, és még szűz!

Amikor oda került a dolog, azt mondta, hogy csak ha előtte leszopom. köszönöm szépen, nekem így nem kell, és mondtam, hogy akkor nem, otthagytam, és többet nem láttam. De így tettem jól! Soha nem bocsátottam volna meg magamnak ha ez lett volna az első szexuális élményem!!!

2011. szept. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Először fel kellett volna világosítani téged, mielőtt kiadod magad... Hát nekem is megvan a véleményem!
2011. szept. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jesszumpepi, remélem kamukérdés :( Ezt nem hiszem el. Elkeserítő, hogy 14 évesen szexelsz, de még azt sem tudod, hogyan lesz a gyerek. Ám ne aggódj a gyomorsavad szétmarja az ondósejteket, a gyomrod pedig nincs összeköttetésben a méheddel és a petefészkeddel :) Szóval hagyd el azt az önző barmot, és inkább kölcsönözz ki egy anatómia atlaszt.
2011. szept. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg így van ahogy leírtad akkor nem csak a barátod hagyd el, hanem a szexuális életet is, és várj amíg készen állsz rá úgy 4 év múlva. üdv.
2011. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerencsére ettől nem leszel terhes. Sorscsapás lenne a gyereknek is egy retardált anya, meg az emberiségnek is, ha elszaporodnál:-D
2011. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!