Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínűleg meg fog jönni,...

Valószínűleg meg fog jönni, bármennyire is nem akarom. Nem jártam sikerrel 1. Closti hónapban sem! Rosszul döntöttem, hogy nem csinálom tovább?

Figyelt kérdés

Úgy határoztam, hogy nem csinálom tovább a hőmérőzést , ovu tesztezést, talán még egy hónap Clostit bevállalok, de semmi többet!!

Nagyon elkeseredtem, úgy érzem nem is akarom már ezt az egészet!!


2009. márc. 2. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd abba. Ha ennyire görcsösen akar valaki valamit, akkor az lehet, hogy azért sikerül. Tarts szünetet, pihenj egy kicsit, élvezd az életet.

Lehet, hogy pont a "lelki ellazulás" hozza meg a várt eredményt.

2009. márc. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek még egy Closti kúrát azért végigcsináljak?
2009. márc. 2. 07:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

első

Szerintem akkor, ha nem végigretteged, végigidegeskeded a hónapot. Ha már csak e körül forog a fejed akkor hagyd az agyadat, az érzelmeidet pihenni egy kicsit és lazíts.

2009. márc. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előző válaszolóval. Kicsit muszáj kikapcsolnod, el kell foglalnod magad valamivel. Éld úgy az életedet mintha nem a baba lenne a legfontosabb. Tudom hogy csak ő számít most nektek, de mégis kicsit félre kell tenned egy kis időre. Aztán pár hónap múlva újra kezdhetitek, talán nagyobb sikerrel. Mióta próbálkoztok és hány éves vagy? A nővérem 32 éves és 3-4 éve próbálkoznak és megint jön egy kis szünet mert nem sikerült. Jövőre talán mennek lombikra. Szerintem te sem vagy elkésve.
2009. márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

úgy sem hagyod abba, mert annyira szeretnél egy kisbabát, ez csak az elkeseredettség, ami beszél belőled, de ne aggódj fogd fel úgy, hogy ha minden kötél szakad, akkor nektek is ott van a lombik, amivel biztos, hogy sikerül!

én nem tartanék szünetet, mert fiatalabb nem leszel és később bánni fogod az elvesztegett időt, inkább menj tovább előre, ne add fel.

lazítani meg közben is lehet, van rá egy-két technika (jóga, pszicoterápia, mozgásterápia, stb.)

2009. márc. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi "csak" 8 hó-ja próbálkoztunk folyamatosan, mindig azon voltunk, hogy a peteérés időszaka előtt után közben biztosan együtt legyünk, mértem a hőt (semmire se jöttem rá) figyeltem a nyákot (tök összevissza volt:))

Egy clostis hónapom volt, majd mikor azzal se jártunk sikerrel, azt mondtam a páromnak, úgy látszik 2009-ben nekünk úgy rendelkeztek "odafent" hogy nem lesz babánk.


Kerestem nyelvtanulási lehetőséget munka mellett (annak értelme is van, meg a figyelmemet is leköti, úgy voltam vele) plusz kerestem jó kis uszodát, barátnő látogatóba jártam, szóval "elvoltam" a pé-s időszakban pedig nem is voltunk együtt a párommal, mert abból 4 napot máshol voltam, a többin meg ő éjszakázott stb.

A lényeg, hogy nem jött meg február elejére mikorra vártam volna, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget...

18 nap késéssel vettem rá magam a tesztre!!! És pozitiv!!

Szóval történt egy plusz ovu vmikor.


Biztos vagyok benne, hogy azért mert nem gondoltam rá és "elengedtem" a témát magamtól:)

Szóval van remény, ne aggódj!!!

Mondjuk nekem annyira nem sürgős ha lehet ilyet mondani, 28 éves vagyok.

Nagyon szorítok neked!!!

2009. márc. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapig szedtem és semmi.Akkor megbeszéltük nincs időre szex utána fekvés,gyógyszer,Uh..... és abban a hónapban terhes lettem,kaptam Utrogestant és most 14 hónapos.Nekem sokat segített,hogy nem agyaltam tovább a dolgon.Remélem neked is segíteni fog!
2009. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Párommal megbeszáltük, hogy még egy hónap Clostit bevállalunk és utána a természetre bízzuk!!

2009. márc. 2. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!